Што играте во моментов

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.508
Поени од реакции
33.670

На попуст е, еден клик ме дели да ја куцнам.
Ја изигравте ли, вреди ли да се игра, ја оправија ли играта со новите пачови?

@wot
@Донев
@Solaire of Astora
Jas bas vcera ja kupiv konecno i pocnav odnovo, poigrav kolku sto bese i samoto demo prviot pat, nekoi 5 saaati so nov lik, sega slutty corpo :D

So dlc i patchevi mislam deka mi se posrekji da ne i dojde vremeto na igrava site ovie godini za da sega da ja vkusam kako sto treba. No cel januari ke sum vo mk a imam tamu samo 4ka doma i izgleda ke ja poigruvam i taka, taman ke vidam razlika megu konzolite. :D
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.562
Поени од реакции
52.359
Jas bas vcera ja kupiv konecno i pocnav odnovo, poigrav kolku sto bese i samoto demo prviot pat, nekoi 5 saaati so nov lik, sega slutty corpo :D

So dlc i patchevi mislam deka mi se posrekji da ne i dojde vremeto na igrava site ovie godini za da sega da ja vkusam kako sto treba. No cel januari ke sum vo mk a imam tamu samo 4ka doma i izgleda ke ja poigruvam i taka, taman ke vidam razlika megu konzolite. :D
Новите апдејти се само за новите конзоли и РС, подобро ич не пробувај на четворка.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.508
Поени од реакции
33.670
Новите апдејти се само за новите конзоли и РС, подобро ич не пробувај на четворка.
Da no sloboden sum cel Dekemvri i dosta ke pominam sigurno, Januari na ps4 cisto za da ima sto da pustam ponekogas ako me fati kriza.

Ovaa ili BG3 i Alan Wake bea u tesen izbor za sledna no bidejki drugive dve se samo za ps5 morase cyberpunk. Dolg e Januari ipak pa bolje nesto. :D Moram da razgledam handhelds…
 
Член од
3 март 2013
Мислења
348
Поени од реакции
368
Новите апдејти се само за новите конзоли и РС, подобро ич не пробувај на четворка.
За ПС4 нема ни фантом либерти ни па 2.0 апдејт. Мислам дека закочени ce на 1.6 излезен во 2022.
 

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
462
Поени од реакции
492
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.405
Поени од реакции
20.166
збори бе, вреди ли? чим ја завршам Trudograd, сакам оваа да ја стартнам. Ме интересира каква е, ме потсеќа на XCOM
Ееј сум те испуштил извини, се уште е рано за конечна оценка но мене ми се допаѓа иако карактерите се малку еднодимензионални. Слушам имало многу багови но засега немам налетано (или приметено). Ако те интересираат CRPG и WH40k тогаш мислам дека нема да згрешиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom