Што играте во моментов

Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
Dj_Madness

Odamna ja kupiv HITMAN-CONTRACTS(za poprostite HITMAN 3)ama momentalno ja prevrtuvam taka da mnogu cool igra (vo celina-site tri dela).
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
xedaj напиша:
jas igram rom-ovi od mame 32 ili popoznati kao fliperski igri.pricinata e toa sto deneska vo 17.00 pc-to mi napolni tacno 7 godini.zlatna moja pen.2 333mhz,96 ram,8mb video card i 3,2 gb hard disk. POUBAVO NEMA
Gohst and Goblins...
2ta dela... od odma.. ako go prevrtis alal neka ti e.. jas po 15 sati igrajne se otkazav.. ali sledniot pat za samo 5 go prevrtiv:icon_lol:
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Ja u moment igram Prince of Persia:The Warrior Wihin...po ne znam koj pat...ali sega so site skrieni mesto i so se...za na kraj da se tepam so The Dahalla...ona crnoto cudoviste sto go goni non-stop....zakon igrica ej...edvaj cekam da ja igram Price Of Persia:The Two Thrones
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
xedaj напиша:
jas igram rom-ovi od mame 32 ili popoznati kao fliperski igri.pricinata e toa sto deneska vo 17.00 pc-to mi napolni tacno 7 godini.zlatna moja pen.2 333mhz,96 ram,8mb video card i 3,2 gb hard disk. POUBAVO NEMA
пеер.. ја и на јак компјутер тие си ги играм..
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Ја играм Dragonshard незнам дали некој слушнал ама многу добра стратегија е вчера си ја купив!
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Играм и ромови. Ама Winkawaks е бољи емулатор од mame32.
Инаку ја играм Stubbs The Zombie: Rebbel without a pulse.
Зааааааакон!
Описот у темата за неа :)

Ја играв и The Matrix: Path of Neo, кул игрица, ама ќе почека Stubbs да ја завршам.
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Вчера ја инсталирав добро познатата Battlefield 1942 али имам проблем кога сакам да играм online ми вика фаилд конект то д сервер!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom