Што играте во моментов

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Jas si ja igram The Sims 2.Mnogu mi e zakon taa igrica,pojma neam zasto:icon_lol:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Zbratko напиша:
A be luge ke mi kaze nekoj kako da ja instaliram NFSot (na DVD mie e i malo nekoi virtuelni sranja ovo ono pojma neam od kaj da pocnam kaj da zavrsam)
Ако праиш муабет за Most Wanted инасталирај Alcohol 120% и преку него поткрени го цд-то и после терај ја инсталацијата. Коа ќе заврши инсталацијата си инсатлираш Antiblaxx и преку него јас стартуваш играта.

бтв. дај бе кажете некја добра игра, ми се игра ама неам шо да играм
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
mr_wicket напиша:
Ако праиш муабет за Most Wanted инасталирај Alcohol 120% и преку него поткрени го цд-то и после терај ја инсталацијата. Коа ќе заврши инсталацијата си инсатлираш Antiblaxx и преку него јас стартуваш играта.

бтв. дај бе кажете некја добра игра, ми се игра ама неам шо да играм
Fala ti Wicket ke probam posle ... valjda ke uspeam :kajg:
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Samara напиша:
Igram edna strategija Tropico. Mnogu zarazna i super e!
shok.............. i strategii igras:ija:...... abe ti се заебаваш со нас или ти е дојдено до мажачка.....:icon_lol:

Миа ХИрОУС........

гирлс оф тхе дримс станувате...... емто не само мене.. :wub:
 
Член од
23 ноември 2005
Мислења
102
Поени од реакции
2
Ако сакате игра со насилство единствена игра што постои е Crime Life:Gang wars. Закон игра еј.. Имаше рецензија во Ентер па едвај чекав да излези.. Едноставно ЛудилО:pishtoldz:eek:jea::violent1:
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Само што ја свртев Hitman 2 (околу 12-13 саати). Сега веројатно ќе продолжам да ја играм Morrowind (=
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Патот на Нео. Абе до оној крајнио мега Смит стигам, ама никако да го скењам, иако не е толку тежок. Губам живци и остаам. А треба ускоро да ја бришам, 5 и кусур гига е на HD. Иначе кул е игрицава. Посебно зашо една од ретките акциони која супер се игра со гејмпед и работи со него out of the box.
Играм и Fifa 05, кариера. Втора сезона сум. и сега су со Tenerife(2. шпанска) у 1. шпанска лига. Ги освоив сите купови на кои играв до сега. Идеме у нови победи :)
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Zbratko напиша:
A be luge ke mi kaze nekoj kako da ja instaliram NFSot (na DVD mie e i malo nekoi virtuelni sranja ovo ono pojma neam od kaj da pocnam kaj da zavrsam)
За виртуелните срања, добар е Daemon Tools. Обично мора да монтираш некое цд, или имиџ. Ако е скрекана.
Ако е клон(не скрекана, ами само копирана), позаебано е. Некои Алкохоли 120% со кои не сум се бавел. Али ако ги имаш истото ко и ја, инсталираш Daemon Tools(на нет се, бесплатни се), монтираш тоа имиџо, и возиш. Баш ме потсети... Ја запоставив ептен. Ај после испитиве. И она се игра кул на гејмпед. Аналогни контроли :)
 

Gandalf

Претплатникот не е достапен во моментов
Член од
23 јануари 2006
Мислења
76
Поени од реакции
0
Call of duty2, играта е фантазија. Во слободно време Quake4.
 

Gandalf

Претплатникот не е достапен во моментов
Член од
23 јануари 2006
Мислења
76
Поени од реакции
0

Kajgana Shop

На врв Bottom