Што е нешто што сакате, а никогаш нема да го направите?

Член од
11 септември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
10
da im kazam na majka mi i tatko mi VE SAKAM:kesa:
Мило ми е што има луѓе кои што се искрени барем на форум ако не дома. Поштуем,кажи им на твоите дека ги сакаш колку и да ти е незгодно,ке им биде мило да го чујат тоа. А шо се однесува до мене,јас би рекол.... Да плукнам една личност во фаца,ама не го праам тоа зошто мислам дека не ја заслужува мојата плунка....
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Да си купам многу тесни кондури 4 броја потесни и цел ден да акам низ Скопје пешки и после да флезам кај Бранко Црвенковски у канцеларијата да се собујам и да му ги стаам нозите на катедрата и раат да чинам а он да ми вика аман бе типче ја тури ми ги на главата,к..ац
 
Член од
20 септември 2007
Мислења
50
Поени од реакции
0
Iskreno sakam da znam kakvo e cuvstvoto na vovlekuvanje dim od cigara...i posle 1000 probi ,jas nemozam da uvlecam i KRAJ!Veke ne ni probuvam :toe: Aj ako nekogas mi se sluci toa CUDO ke vi kazam ,sakam da ja spodelam srekata so site!:vozbud:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.499
Поени од реакции
2.625
да ја вратам поранешната саканата што се омази (извините на З дека не мозам да ја најдам другата буква на тастатура ) пред едно година дена али за зал нема шанси:( Поздрав
 

cinderella_

In love with you...
Член од
27 јануари 2007
Мислења
852
Поени од реакции
5
da ja tresnam od zemja tipkata so tolku mnogu me iritira......
 

[Marko]

Мочко
Член од
21 октомври 2007
Мислења
143
Поени од реакции
2
Сакам да се возам со авион, но нема никогаш од преголем страв.
Да се возам на преголем и пребрз мотор, но нема никогаш од преголем страв исто.
Не се плаши не е страшно :pipi:

За второто не се плаши не е страшно освен ако не искочи некој шлепер :nesum:

________________________________________________________

Башка јас сакам да ја имам Кајгана, ама администраториве на ја даваат за ништо. :nesvest:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Сакам да се капам во базен полн со пирани, ама никогаш не би го направил тоа:vozbud:
 

Мачката

Coca Cola Addict
Член од
6 август 2007
Мислења
581
Поени од реакции
6
Банџи-џампинг..... Е многу сакам, ама ми се чини ќе ми откажи срцето само шо ќе скокнам :pipi:
 

EVIL-B

Hip-Hop Legend
Член од
2 декември 2007
Мислења
357
Поени од реакции
4
Sakam da izlezam od planetava barem nekolku dena,ili na mesecina ili na nekoja od sosednive planeti...ama znam deka taa zelba nema da mi se ispolni:toe:
 
V

Viktoranius

Гостин
Би сакал да одам на класната да и скапам гумите на реното, ама неможам.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.331
Поени од реакции
46.396
Би сакал да одам на класната да и скапам гумите на реното, ама неможам.
аииххх ова ако е тешко и неостварливо не знам....само ти треба темница и да не гужва одврти ја ѕиваната и ргни и скакавец(не пробувај на напумпана гума ке наебеш) за дополнителен ефект земи и свеќица и акни во шофершајбна ефектот е одличен а глетката незаменлива:bil:

За мене па немам некои очекувања и желби вонсериски(летање,пат околу свет и такви ствари) се што планирам и сакам е остварливо и ваљда ке бидне
 

muhaha

The biggest MCR fan
Член од
11 јануари 2008
Мислења
83
Поени од реакции
0
Da bidam Lyn-Z barem eden den haha dovolno e. haha super bi bilo, Gee bi mi bil maz i taka natamu
ama ne e mozno hahaha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom