Што ви недостига од детството?

Член од
15 јуни 2006
Мислења
433
Поени од реакции
3
Најискрено од детцтвото ми недостига родендените,стално сите луѓе тогаш пари ми даваја и сега ко пораснав никој не ме е.а ни 2 % ааааа стално знаев колку пари ке соберам хехех
 
Член од
18 август 2006
Мислења
2
Поени од реакции
0
dobra tema

mi nedostiga bezgriznosta.za nisto da ne ti e gajle,drug vodi smetka za tebe a ti si prajs so sakas.mi nedostiga ednostavno detstvoto.:aplauz:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Највеќе безгрижноста ми недостига,све ти е рамно,по цели денови надвор,за ништо не се секираш.......
 

^^Mon4e

The sweatest thing
Член од
30 јануари 2007
Мислења
476
Поени од реакции
0
Mi fali bezgriznosta sto sum ja imala togas i toa da ne moram da mislam na nisto jas zasto toa nekoj drug go pravel mesto mene. Ma so eden zbor mi fali celoto detstvo zasto mnogu mi bilo ubavo togas... :angel1:
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
celo maalo, drugari od detstvo, i site mozni igri i gluposti sto sme gi praele
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Mi fali bezgriznosta, vremeto koe go imav na pretek,mi fali rozoviot svet vo kouj ziveev i veruvanjata koi veke gi nemam.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
mi nedostigaat ludite denovi koga bev nepodnoslivo nemiren :) i nemozea da me smirat... samo da se zakacam smeam i pravam belji :)
do dusha i denes go imam toj temperament samo...pazam pred koj luge go manifestiram :)
deca ko deca :)
 
Член од
18 февруари 2007
Мислења
36
Поени од реакции
0
mi fali bezgriznosta,koga se okolu mene bese rozevo...ne miselv ne se grizev za nisto...sakam da sum 5 godinkiii:salut:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Mi fali grizata za sosema ednostavni raboti.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Штознам... Во детсвото ми недостигаа многу работи што неможев да ги правам (да возам кола, да скитам колку сакам...), сега ми недостигаат детските игри фудбал, криенка, џамлии и сл. ... Секој период од животот е убав... Ако знаеш добро да си го наредиш и организираш.
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
ми фали старото друштво ми фали првата лјубов ми фали групата магија ми фалат рипчинјата и се надевам тоа е се
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Ми недостига играњето Бриши план со другари/ките од маалото и пеењето пред зграда без срам дека некој ќе не слушнит. И ми недостига безгрижноста, времето кога немав обврски и лежев по цел ден без некој да ми префрли за то :devojce:
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
ми недостига дружењето со другарите, и сега се дружам, ама порано беше дружењето беше подобро, исто ми фали и безгрижноста. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom