Што ви е најчудно во сонот?

Член од
27 декември 2007
Мислења
12
Поени од реакции
0
DA NEKOLKU PATI TAKA MI SE IMA SLUCENO DA MI SE SLUCI NESTO STO SUM GO SONUVAL
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
I mene mi se slucuva toa i ne svakam kako e mozno???izgleda odgovorot e poradi nekoja visa sila :toe:
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Абе чудно ми беше сонував нешто за во училиште и утредента кога отидов на училиште се случи нешто што го имам видено.. тоа ми се има случ4но неколку пати до сеа и се чудев кај го имам видено тоа но ми текна дека тоа го имам сонувано:toe:
 
Х

Ханзо

Гостин
Абе чудно ми беше сонував нешто за во училиште и утредента кога отидов на училиште се случи нешто што го имам видено.. тоа ми се има случ4но неколку пати до сеа и се чудев кај го имам видено тоа но ми текна дека тоа го имам сонувано:toe:
Дежа ву. Не мора да си сонувал нешто за кога ќе се случи да имаш чувство дека веќе се случило, ама може и така, да сонуваш, па да се случи. Е тоа е многу морничава работа :vozbud:
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
Mene najcudno mi e toa sto poveke sonovi sonuvam.Eden ke zavrsi drug ke pocne pa tret i se budam, i na site 3 mi teknuva :vozbud:
 
M

mistikraptor

Гостин
хмм ... читам од преска дека не сте имале случај да паднете во сон итн .. епа еднаш сонував дека ме брка еден мафијаш, поим неам која беља сум ја направил ама нема врска .. и бегам ја од него и тоа се дешава баш у моето маало .. типот извади пиштол и ме застрела у ногата .. и сега паѓам ја на земја ама пошто никогаш у живот не сум бил застрелан, не знам какво е чувството .. и поради таа глупа психа дека ако си застрелан не можеш многу да се движеш, ја само лазев по земјата и не можев да станам .. е тек после се разбудив :)
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Да да и мене ми се има слчувано тоа и се чудам кај сум го видол тоа и ќе ми текне дека го имам сонувано :>)
 

proxx

The Hardcore!
Член од
1 март 2007
Мислења
226
Поени од реакции
4
Еве и ја да кажам една случка..

Сонував како одиме јас и едно мое другарче накај школо и правиме нешто муабет за некоја игра (не ми текнува која) и како одеднаш поминува бела кола со многу голема брзина пред нас и другар ми го пцуе. По 5 секунди колата прави сообраќајка и возачот починува на лице место! Истиот ден тргаме накај школо ја и другаров и јас му го раскажував сонот, он само се насмеа. После 5 мин, на главната улица пред нашето школо, бум се деси сонот..
не ни се веруваше ни на двајцата, ама тоа е тоа :)

Поздрав!
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
Најчуден сон ми беше еднаш пагам од висока зграда и паднав долу ништо не ми е пак одам хаха тогаш најмногу сум се смеел :):):).А сум сонувал некој работи кој се случуваат ден денес сонот е чудна работа...
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
Да и мене ми се има случувано еднаш сонував како се скарав со една другарка после 3 недели стварно се скарав ама тоа одамна... :)
 
D

drle

Гостин
Ретко сонувам ама тоа што го сонувам секогаш и се остварува во реалноста.Како што растам и станувам свесен ме фаќа страв на моменти и гледам да памтам што сонувам ако е нешто лошо ако можам некако да го избегна или спрачам. А исто така имам неверојатна интиуција. А и дежа ву е речиси секојдневие за мене се некој познати ситуации познати случки итн.
 
Член од
31 декември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
1
wow...se pronajdov sebesi...mi se ima deseno toa...ama steta so nemam primeri:S...:toe:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Често сонувам меѓутоа не ми се случило да приметам дека сум имал да речеме визија за нешто.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
а ја што сонував дека правам журка и нема да ми дојдат луѓе и нема % да добијам...а стварно може ке правам журка на оа место во сабота...па сеа ако не ми дојдат :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom