Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
насмевката погледот устата..газето:vozbud:
 

ThugProphet

I'ma die a hustla!
Член од
14 јули 2007
Мислења
468
Поени од реакции
8
Kaj zena najprivlecno ili najseksi mi e stomaceto, ne znam zosto, ali go obozovam toj del od zenskoto telo :)
Isto i gazeto (zadnikot), ne golemo, ne ni malo :), na mesto da e, ni meko ni cvrsto :)
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
202
Поени од реакции
1
Кога сум тажен да ме расположи..Да се облекува СЕКСИ и БОЖЕСТВЕНО:)..се зезам..И карактерот да и беде суперски:)
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Тетоважи:vozbud: Не многу туку колку што треба и каде што треба
 
Член од
13 август 2007
Мислења
672
Поени од реакции
19
ако гледаме овака физички, мн ми се допаѓа ако дечкото си има развиен граден кош,мислам гради рамена, а и газе ( паѓам на убави машки газиња :)) и така... а инаку на прв поглед, најбитна ми е насмевката па очите...
 
Член од
1 јуни 2007
Мислења
404
Поени од реакции
2
Јас многу обожавам девојки со убави испрчени цврсти задници и долги обликувани нозе....
Мислам дека тоа е слика што кога ќе ја видма со денови ми останува во главата.......
 
Д

Демијан

Гостин
Кај девојка најсекси ми се убави и полни усни,и онака малце коси очи!!
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
78
Поени од реакции
0
Mene ne me privlekuvaat "fraeri" od nikogas. Nemam ni slika za sovrsen tip koj bi me ostavil bez zdiv. Toa mi e taka deka ne se zaletuvam na nadvoresen izgled. Sto ne znaci deka treba da e grd utepan. Znaci me privlekuva toa sto go ima vo sebe, nacinot na koj ke go istakne istoto i kako ke se ponasa so mene. Ima milion sitnici posle toa ... ama sto moze eden pogled da napravi ... e na toa pagam, ako mi go pogodi sekako :lol: :lol: 8)
исто исто истооо!!!:kesa:
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Најпривлечно кај девојка ми се коси очиња, Прекрасна насмевка и долга коса а најсекси според мене е издепилирано пиче со мало тријаголниче...Кој шо сака нека рече али тоа вреди да се лижне :smir:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Сакам девојќи со убави очи, а не е лошо да имаат и убаво обликувани и големи гради :smir:
 
Член од
13 август 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
  • ЕЕЕЕ чекав да ме праша некој. Слаба висока убаво тело хмм црка коса кратка плави оци или зелени то ти е dream girl иначе да е шеговита добра и....е со сакам појке доста е !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom