Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

ex machina

сфинге раја
Член од
4 септември 2007
Мислења
721
Поени од реакции
104
Гласот, дефинитивно. Длабокиот глас може да ми го направи секси и најнепривлечниот примерок од машкиот род.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Рамениците ми се најсекси дел кај мажот, кога прв пат ќе го видам. Сакам широки рамења и убав грб:)
После тоа доаѓаат очите, насмевката, косата, начинот на кој држи чаша пиво (да, знам дека вака ретардирано звучи:)) итн.
 

Anuskan

~Keep Smiling~
Член од
13 јануари 2008
Мислења
191
Поени од реакции
10
Паѓам на длабок, секси поглед и убава насмевка! :smir:
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Најпривлечно и најсекси кај машко ми се убави полни усни се разбира со нив убава насмевка :pipi:
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
ocite nikogas ne gi gledam na toj nacin... ama liceto.. onaka celo, da.., a potoa zadnikot i nozete mozat da bidat presudni.
 
N

NeMiRnA

Гостин
Да знае на убав начин да го каже своето размислување и да докаже дека навистина го мисли тоа и никако поинаку...ммммх...
Погледот и рацете ваљда..те не ваљда туку тоа е.
 

PoisonGrl

~Malo crveno~
Член од
8 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
2
Раце....да бидам поточна дланките. Најсекси ми се мажи со убави големи дланки и силни раце. Очите ми се исто така важни...само не бојата и тоа, туку погледот.
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Карлицата(во широчина), очите(погледот), цицињата(форма, НЕ ГОЛЕМИНА), начинот на облекување...
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Очи, насмевка, стил и газеееее :pos2: :kesa:
 

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
очите,устата,насмевката,газето,цицките :kesa: :pos2:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
30
Поени од реакции
1
Pagam na ladni tipovi,ladni vo smisla na toa deka ne se palat na se sto spaga pod poimot zena,i onaka deluvaat nezainteresirano,a koga e so tebe toj laden tip e nesto sosema drugo,za nego si centar na svetot,i taa preobrazba od kmen se pretvora vo ogan me poluduva.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Убеден сум дека реплицирав на темава а ете...

Кај маж ми е најпривлечно... кшшшшшшшшпппппппшшшшшшш.... и тоа.

Кај девојка ми е најпривлечно, насмевката. Запчињата. Оној поглед невино сладок пропратен со позитвна енергија која ќе се преслика од убава насмевка... И готово, јас сум на колена. Ни газиња, ни цициња, ни ништо... :wub:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom