Што ве иритира кај луѓето?

PepoOo

[d^.^b]
Член од
7 април 2008
Мислења
621
Поени од реакции
24
Дволични луѓе, BLEH!
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Распрдени и безосетни *девојки* ...нема нешто на светов цел што мразам повеќе од тоа ...

Колку си подобар со нив толку полоши се со тебе ....

Ми иде да се убијам :mad:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Најмногу ме нервираат дволични луге кои работите ги кажуваат позади грб а не во лице како што доликува:salut:
 

AdRi*

Obscenely Delicious
Член од
10 декември 2007
Мислења
651
Поени од реакции
41
Ограниченоста:tapp:
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
Kako прво и основно ме нервираат дудлачи кои мислат дека секоја можат да ја имат најискрено од таквите ми се крева косата, а они си мислат дека се центар на светот.
Дволични особи кои кога имаат нешто да кажат не кажуваат директно во лице туку се вмешува трета особа:tapp:
Оние мамини и татини мази на кои целиот свет им е поставен на дланка пред лицето и не се мрдаат од место а ја постигнуваат целта за која сите останати крваво се мачат да ја постигнат.
Ме иритираат и други ................
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Ok,сеа почнаја многу да ме нервираат луѓе шо кога им требаш си секогаш тука после чаопријатно без фала, хелоу не си им веќе битен
ме иритираат лицемерни... едно ти зборуваат, лижење едно друго, а зад грб којзнае шо ти мислат.
Ме иритира дооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооолго поздравување, гушкање, бацвење... по мое речено лигаење. Другаркиве ме научија веќе дека не сум баш по такви работи и сега само едно здраво мва :)... стварно ме иритира, мајкому стара не сум дошла од Америка туку од дома :).
Me иритираат ограничени луѓе, глумење сезнајковци,а уствари подалеку од носот не си имаат видено шо е зборот.
Ме иритираат разгалени дечишта да не речам материјалисти шо ако не добијат нешто ќе пиштат дури не го добијат.
Ме иритираат личности што сосила те тераат да им го полниш егото..
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.749
Поени од реакции
4.999
НЕЛОЈАЛНОСТ
ДВОЛИЧНОСТ
ЉУБОМОРА
МЕШАЊЕ ВО ТУЃ ЖИВОТ
ИРОНИЈАТА
ЦИНИЗМОТ
ДАВАЊЕ СОВЕТИ БЕЗ ПОТРЕБА
ИНАЕТОТ - НЕПРИЗНАВАЊЕ ФАКТИ КОГА НЕКОЈ Е У ГРЕШКА
ПРАВЕЊЕ ПАМЕТЕН НЕЗ ОБРАЗЛОЖУВАЊЕ
ПРОДАВАЊЕТО НА ДУША ЗА ПАРИ
СЕБИЧНОСТА

овие се некако сите поврзани .. почнуваш со некое па ги исполуваш сите критериуми
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Досадни луѓе!!Уфф многу ме нервира кога некој е упорен и досаден и напиња..:nerv:
 

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
322
Од сабајле турбо фолк музика во автобус и двочасовна тортура. Демек, шоферот е фолкер, па ај сите ќе го трпиме. Да им се расипат сите радија во автобусите!

Изгледа само јас забележувам, ама хигиената кај одредени патници, кои обожаваат секојдневно да го сосмрдуваат јавниот превоз е на минимално ниво. Па 20 денари е едно сапунче, алооооооооо. Цел автобус паѓа во несвест од некапан твор. Не знам прво, како нему не му е гнас.
 

Fragola

највкусната јагодка..
Член од
25 септември 2009
Мислења
301
Поени од реакции
7
све све, али највише кај лугето ме нервира мимиките на лицето, (фејс ленгвич) . све нека е и лажојна и користољуби али тоа со фаца да ми долови некое чуВство ме ку*чи највише на најсвет.

E исто и кај мене..коа ќе ми напраи некој фаца некаква,да ми долови некое чувство ме убија човече..
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Највеќе лажговци и тое што се дигаат што мислат дека можат се да имаат.
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
Прашање : Што ве иритира кај луѓето?

KeleS : Тоа што постојат ?
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.618
Поени од реакции
33.998
Прашање : Што ве иритира кај луѓето?

KeleS : Тоа што постојат ?
Well then, be a sweetheart and kill yourself. Постави пример. Следи си ставот.

Јоке. Како и да е, lately ништо не ме иритира. Си најдов внатрешно ignore копче и е ПРЕ-КРА-СНО!
Не вреди замарање околу ограниченост, глупост, необјективност, глупост, површност и глупост.

Humanity is overrated, would House say.
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Простотијата. А таа е како резултат на простотијата. А самата пак простотија е резултат на тоа што простите луѓе, не знаат и не знаат, дека не знаат и затоа бегам од нив.
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
Well then, be a sweetheart and kill yourself. Постави пример. Следи си ставот.

Јоке. Како и да е, lately ништо не ме иритира. Си најдов внатрешно ignore копче и е ПРЕ-КРА-СНО!
Не вреди замарање околу ограниченост, глупост, необјективност, глупост, површност и глупост.

Humanity is overrated, would House say.
Е сега ... Премногу се сакам да се убиам ... Јас себеси се сакам .. другите ги сметам за проблематични ... Џанам на истиот начин на кој ти се дистацираш од човештвото со муабетот : Humanity is overrated .
Така јас се дистанцирам со муабетот :тоа што постојат ? ....

Генерално истото го велиме само на различен начин :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom