Што ве иритира кај луѓето?

~windy~

urban hippie
Член од
10 септември 2008
Мислења
774
Поени од реакции
119
Nesposobnost za izrazuvanje, soodvetno na situacijata i temata na razgovor!
Nestrplivost!
Nepocituvanje pravila!
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
Површност,, користољубивост,, лицемерие,, негативност..:pipi:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Кога со секој се прават добри овакви онакви и после ги глеаш пеат за истите све што кажале и лошо и добро.
 

sweet girl***

I wish that...
Член од
4 октомври 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
Лажговци - не ме иритираат, интересни ми се кога знам дека ме лажат и се трудат да поверувам во тоа кое ми го сервираат. Incredible fun and social engineering.
 
П

Паган-др

Гостин
Лицемери, дволични створења, оние кои немаат свое јас, негативци, песимисти, буквалисти.
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
мен ме ногу иритира коа ќе фане некој да се иритира, уфф ич не го поднасам тоа ногу ме иритира иритирањето на другите :)
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
Лицемери, дволични створења, оние кои немаат свое јас, негативци, песимисти, буквалисти.
јас би додал и љубоморни копилиња и би комплетирал една цела темна страна
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Дволични идиот(к)и кои мислат дека постигнале се во својот посран живот. Лажговци, површни, користољубиви, скржави луѓе, луѓе што изневеруваат, мрзливи луѓе...
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.453
Поени од реакции
7.948
Дволични идиот(к)и кои мислат дека постигнале се во својот посран живот. Лажговци, површни, користољубиви, скржави луѓе, луѓе што изневеруваат, мрзливи луѓе...
би додал само уште и малоумни...инаку дволични машки не ме толку иритираат, ама женска дволичност :nerv::nerv:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Ме иритира тоа што мислат дека знаат се, а уствари незнаат ништо. Ме иритира тоа што цело време се тажни, а ни тие незнаат зошто. Ме иритира тоа што осудуват само по надворешен изглед, а не по карактер :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom