Што ве иритира кај луѓето?

Lady Snake

~Дени ме чува!~
Член од
29 септември 2008
Мислења
85
Поени од реакции
2
Me irirtira prepotentnost, posesivnost, naduesnost. Me irirtiraat materijalisti i lugje koi se mrzlivi i koi mislat deka ako imaat pari treba samo da se izlezavaat i nisto da ne rabotat a mozat se da postignat. :sakas_ust
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ме нервира кога некој стално кука, се жали и не му чини спротивниот пол. Страшно ме иритира таа особина. Малце објективност никому не нашкодила во животот.:icon_roll И генерализации ме иритираат.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Лицемерност и слаби карактери.
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
170
Поени од реакции
20
Иронични,цинични,материјалисти до коска,вртокапи,дволичност.
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
не поднесувам луѓе што се прават нешто што не се..што се дволични..што им е битно само од која марка си облечен..што доаѓаат само коа имаат некоја потреба ..што би направиле било што само за да привлечат внимание...
 

sweet girl***

I wish that...
Член од
4 октомври 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
najmnogu me nervira i iritira koj nekoj prae nesto dobro i ubavo a za toa bara nesto za vozvrat...
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
515
Поени од реакции
22
Ме нервираат луѓе што ги понижуват другите луѓе мислам културни луѓе кои се воздржуваат од непотребни коментари. Луѓе кои се замислуват богаташи у ПМ а немат сол во очите. Се знајковци. Озборувачи.....
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
lugevo se u globalo gledano katastrofa, sekoja cest na isklucoci, oni si se dobri samo za sebe, no kakvo fajde od toa??
 
С

Сатори

Гостин
Серискиот број што го носат на челото и конформизмот што им излегува од секоја пора во чест на општествените морални принципи и животни правила!:jaj:
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Рамнодушност, циничност, лицемерие, песимизам, фалбаџии, кога им зборуваш а не те слушаат :toe:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Во последно време нестручноста и непрофесионалноста и тоа како ме иритираат. Ух, да можам да ги отстранам само некои што работат на шалтери во банки па и на другите места..
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
provokatori...znaci stvarno mi odat na nervi sekos gledet da te iznerviret i na kraj ne se krivi :nesum:
i nekoj so si mislet deka samo niv najlosoto im se desava..
 

Smile=)

културно-вулгарна
Член од
13 октомври 2008
Мислења
510
Поени од реакции
27
Ме иритира дволичност, цинизам, материјалисти...слаби карактери:nerv:..луѓе кои немаат изградено свое мислење...ме иритираат луѓе што напињаат и ме иритира Пацка целосно како личност која ги поседува сите овие "квалитети":helou:
:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom