Што би направиле кога би знаеле дека е "утре" крај на светот?

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Би и се јавил, би ја прашал да одиме на нашето омилено место и да уживаме во последните моменти. :pipi:
 

Самара Морган

НЕ Е ВЕЌЕ ЧЛЕН НА КАЈГАНА
Член од
24 јуни 2009
Мислења
511
Поени од реакции
33
Би отишла до кај него , и тоа би било нашето последно најубаво.И нема да ми биде гајле за ништо!!!:smir:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ќе играм лото :)
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
248
Поени од реакции
13
Ќе го поминам времето со луѓето кои ми се најмили. Би направила работи кои отсекогаш сум сакала да ги направам, само сум немала смелост. Постои и опција да се убијам денес, за да не го дочекам утрето, и да не изумрам заедно со останатите. :smir:
 
T

TaMчЕ

Гостин
Би ги направила нештата што од секогаш сум сакала да ги направам а не сум имала шанса и би била со моите најблиски и најсакан луѓе!Би му се јавила и ќе му речам да дојде одма кај мене за да го видам за последен пат!!:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::zid:
О луѓе зашто вакви језиви теми,само што не заплакав!!!:tapp::tapp::tapp:
 
D

dh00|

Гостин
ќе зеам два дијазепами и ќе си легнам да спијам:pipi: па шо сака нека е:)
 
Член од
28 септември 2008
Мислења
86
Поени од реакции
12
Pa vaka ako recat deka e kraj na svetov idam vadam noz od fioka ja koljam sestra mi takov so krv iskacam so najdam po put fakjam da tepam so ke najdam idam kaj nastavnickata po matematika zimam eden cilindar i go pukam u gz i ja prasuvam da mi izmeri kolkava plostina kje i ima shupakot fakjam i nejze ja koljam idam pak tepam so kje najdam zimam mara , cocain i trista cuda pogotovo speed da vidam kakvo e custvoto se kacuvam vo avion i ripam bez padobran.......toa mi e edna opcija.


a vtorata opcija mi e da go pominam cel den so devojkata vodejki ljubov i malce da bidam so familijata( osven sestra mi )
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
261
Поени од реакции
28
Да бе така се потресов еднаш кога рекоа дека е крај на светот [лани на 10 септември ми се чини беше] и јас цела успаничена на сите им кажав и почнаа да ми се смеат.

Али ај еве да речеме дека стварно е крај, би се испеглала за последен пат, би ги дала сите чипови на покер, би си ги исчистила старките:pos2:... Значи една четвртина од денот со такви глупости што многу ми значат. После друга четвртина би се збогивала со другарките, трета со семејството и четврта со... се знае со кој ај :pipi:
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
кој крај бе...куферите и Германија
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
му се јавувам на чак норис и ке ми се жалам... и он ке рече нема крај на светот и нема да има крај на светот... и крај..
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Pa vaka ako recat deka e kraj na svetov idam vadam noz od fioka ja koljam sestra mi takov so krv iskacam so najdam po put fakjam da tepam so ke najdam idam kaj nastavnickata po matematika zimam eden cilindar i go pukam u gz i ja prasuvam da mi izmeri kolkava plostina kje i ima shupakot fakjam i nejze ja koljam idam pak tepam so kje najdam zimam mara , cocain i trista cuda pogotovo speed da vidam kakvo e custvoto se kacuvam vo avion i ripam bez padobran.......toa mi e edna opcija.


a vtorata opcija mi e da go pominam cel den so devojkata vodejki ljubov i malce da bidam so familijata( osven sestra mi )
Тебе да не ти треба стручна помош ?
 
Член од
8 март 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
Ќе се шетам низ град и ке и викам на сиде дека утре ке и биде најдобриот ден од нивниот живот. Мала шала. :vozbud:
 
M

miss Lebedica

Гостин
би го бацила оној кој намнгу сакав да го бцам без разлика на се а за нешто поеќе..... хммм зависи од моментоот и адреналиниот!
 
Г

Господ

Гостин
Ke ukradam frizider sladoled i ke jadam do krajot na zivotot...bukvalno :pos2::pos2::pos2:
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
сите мали работи кои сум се воздржувала да ги направам поради одредена причина
 

Kajgana Shop

На врв Bottom