Шпански серии

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Zaradi tie serii decava denes samo se smizlarat,ograniceni se,za niv postoi samo televizorot i nisto drugo.
I posle nema da znaat Makedonija da ja najdat na karta,epa nema da znaat,a ke pravat presmetki kolku e saat u Argentina ili Venecuela za da znaat dali nivnite glumci nankaat ili snimaat serija!
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
ne fala, sto ke ni se spanskite serii. Tolku sme nazad, koga ne mozeme da napravime nekoja nasa serija, pa videte Hrvatska parce napravi na cel Balkan so nivnite serii, i Srbija isto, Nie ispaga deka sme nepismeni, ne mozeme da napravime edna nasa serija
 
Член од
14 февруари 2007
Мислења
12
Поени од реакции
2
Мене искрено многу ме нервираат овие шпански серии...не можам да разберам што има толку убаво во нив...од ниедна гледна точка не вредат човек да седне и да ги гледа...а припадничките на понашминканиот пол душа даваат да ги гледат...се тепат да дојдат на ред пред телевизорот...не дај боже мнозинството во фамилијата да се жени и да видат хард кор фанови на овие серии...дефинитивно треба да се укинат ...им штетат на човештвото...
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Ko mala seriite mi bea DROGA.. sea si iam podobri drogi :vozbud:
Znam deka ko pomala se otpisav od angliski za da gledam Rubi.. I site tematiki.. Licnosti i sranja na site spanski serii gi znaev napamet :eek:uch: Ali vise ne.. :D
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Аууууу мразам мразам мразам.......не можам да ги поднесам, на секоја втора програма серија, поглупи не можат да бидат....аман веќе, никогаш нема да престанат да ги даваат тие серии глупи. А порано гледав, не велам не, ама сеа веќе не можам, преку таквото ми дојде од серии :nervoza:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
не гледам ШПАНСКИ сапуници-не можам веке...

глеам амерички сеа тие ми се хит-али не знам до кога...кога тогаш и тие ке ми се ску*чат!
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
mnogu se glupi, predvidlivi i vece idiotski gledaj ja prvata epizoda, negde na sredina i znaes se sto ce se desi :) ali aj... gi zanimavaat lugevo

a inace neznam zosto voopsto gi vikate shpanski serii koga kolku sto pametam jas do den denes niedna serija od ovie sto se davale niz makedonijava na shpanski jazik ne poteknuvaat od shpanija. Site se ili od Mexico, ili od Venezuela, ili od Peru... od cela juzna amerika :)
 
Член од
18 март 2007
Мислења
570
Поени од реакции
78
:jaj:Ne moze site da se stavat vo ista kategorija... meksikanskite placopojki se edna, a brazilskite ili argentinskite moderni se druga. Jas licno gledam od brazil i argentina, a od ovie meksikanskive mi se kreva zeludec.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
глупи и досадни и се` истото усте пред да направат нешто знаеш од прилика што може да се случи
 
Член од
19 март 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
ova e veke preterizam so seriive deka ne sum gledala ke izlazam ama deka gledam sega ne gledam a se slagam so ACID i ne samo sto ne mozes da jades na raat tuku i ne mozes eden film da nacekas dobar:tv:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Јас да си признаам освен Касандра и Руби си ја гледав,и го чекам второто продолжение:vozbud: , ако го има.
Остатокот ниту сум го гледала,ниту планирам да го гледам,причина веќе позната.:retard
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
Ке уништат некого, не гледајте штетни се за мозокот
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.512
Поени од реакции
47.773
Порано ги гледав и жими мајка дури научив и шпански малце (порфавор,ми амор)итн.ама кога сватив дека во секоја серија има браќа близнаци,на крај добрите татковци умираат и му викаат на главниот глумец---Оди синко освои ја таа те сака.И стварно веќе не можам
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
па, некогаш ако имаат пуштено дома, мајка ми гледа некогаш, па ќе погледам некоја минута, и ми се гади од тоа колку глупи се сериите, па станувам и не ги гледам, а и незнам како некој ги гледаат, има и машки ќе седнат и сапуници гледаат. Единствена сапуница што ја гледав беше Касандра, а и таа беше првата што ја гледаа Македонците. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom