Шпански серии

Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
од среда во 17 часот на Сител почнува ЗОРО!



:vozbud:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
Благодарение на нив го научив шпанскиот јазик. Сега немам време да ги гледам, ама и некако досадни ми станаа
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Според мене најдобра серија е UN PASO ADELANTE
 

Valerija

I'm like an Angel
Член од
23 октомври 2008
Мислења
211
Поени од реакции
5
оваа серијава на А1 шо се емитува мислам дека ангели се викаше, одвратно нешто :tapp:, баш еднаш ја загледав на кратко, врв на наглупите серии досега!:uvo::nesvest:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
од идната недела на А1 стартува неверојатната аргентинска мафијашка драма МАШКА ЧЕСТ од 9 и 30 наутро
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
дефинитивно, ова не смее да се пропушти, конечно серија каква што треба
не памтам о0д кога сме немале таква драмска серија, квалитетна како оваа
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Шпански серии.. Толку ги мразам што неможам да ви опишам, најубав шпански филм кој го признавам за филм е Фрихолито ,,Бараќи го тато,, овие сега другиве шо игрет на пинк или не е битно каде толку се глупи, Џупции се глумцине. Толку одмене. Позз....
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
тие на ПИНК што се даваат се права претстава за тоа што сите викаме шпански серии
погледни на А1 какви даваат, сосем поразлични
 
Член од
20 јули 2009
Мислења
865
Поени од реакции
600
Кој не ја гледал Aqui No Hay Quien Viva според мене незнае шо е комедична шпанска серија :vozbud:
 
L

Lu

Гостин
Ова е промото за новата латино серија која што ќе започне на Сител во четврток (21 април)
Во промото (рекламата) не се открива за која серија станува збор, но јас ќе ви кажам дека станува збор за теленовелата Клон (El Clone).

 
Член од
24 април 2008
Мислења
10.483
Поени од реакции
11.539
Ептен добар опис на латиноамериканските теленовели во стилот на Honest Ads, ма да наредните два видео записа се однесуваат исклучиво на мексиканските мелодрами, но сепак описот е` веродостоен. :pos:

https://off.net.mk/video/zabava/ako-za-neshto-onoj-dzid-na-tramp-ima-logika

Ако за нешто оној ѕид на Трамп има логика

27 Октомври 2018 - 19:46

Оние кои се форматираат во услови на систематска радијација од турските серии, веројатно се уверени дека нема ништо полошо од нив. Но затоа постојат постари релативизитари на кои, иако дамнешни, уште им се свежи раните од касандра, масандра и другите како-ли-беа јужноамерикански сапуници. Тек тоа, драга младино, како не се трпеше! Една мексиканска, поштено раскажана.


 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom