Швалерисување....

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 септември 2017
Мислења
105
Поени од реакции
112
Не потклекнувајте на курвичкиве што се тртат и што ве дразнат, тоа е се ѓаволска работа... Само semen retention, ако сакате вие, а и светов да оди напред.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Не потклекнувајте на курвичкиве што се тртат и што ве дразнат, тоа е се ѓаволска работа... Само semen retention, ако сакате вие, а и светов да оди напред.
Ќе ти оболи простата така, не ги лажи луѓето :D
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Кој што ебе зло не мисли - тоа го велат и старите.

*Ај засвирете млади момчиња
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.544
Поени од реакции
21.492
Јас разбирам не ти се свиѓа, мавни му корпа и блок и ајт у пизду матер.
Ама потребата да го објавиш ова јавно и да му заебеш брак за да собереш 1к лајкови и "bravo ma fros, najjakasi" нема да го разберам никогаш...



ЕДИТ - Уживај фрос, направив скриншотови, џабе бришеш/ограничуваш постови. Не се гледа разговорот, ама углавном на овој му се ебе, а оваа глуми тешко достапна и правична феминистка.


frosbe.PNG


Али имала фрос обид и претходно кој не поминал толку популарно на фејсбук па се решила на следниот да му ебе матер за лајкче плус.

Screenshot_20201014-122606_Chrome.jpg
 
Последно уредено:
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.544
Поени од реакции
21.492
Не и е јасно на уседлицава зошто баш на неа и се обраќаат дебиливе. :icon_lol:
Абе курот нема мозок. Го удрило спермата, му се ебе му се плаче на братот.
Ок е тоа, вакви разговори секојдневно добиваат девојки, некој и по 5...проблемот е што оваа го постира јавно и притоа ретарди шернуваат и коментираат па е достапен за многу повеќе од тие 1.5к кои лајкнале.
Замисли сега жена му да гледа дека цела Македонија го руга зашо овој флертувал со некоја на месенџер ко фросина желна за лајкови.

п.с. Позната е оваа Фросина? Треба да ја знам?
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.599
Поени од реакции
7.194
Абе курот нема мозок. Го удрило спермата, му се ебе му се плаче на братот.
Ок е тоа, вакви разговори секојдневно добиваат девојки, некој и по 5...проблемот е што оваа го постира јавно и притоа ретарди шернуваат и коментираат па е достапен за многу повеќе од тие 1.5к кои лајкнале.
Замисли сега жена му да гледа дека цела Македонија го руга зашо овој флертувал со некоја на месенџер ко фросина желна за лајкови.

п.с. Позната е оваа Фросина? Треба да ја знам?
Na Joci drugarka, anima mundi, nekoj miluva i dundi. Ne e prv ovoj sto go objavila, ima uste 5do6 isti objavi.
Abe vidi ja zivti boga, nikakva e. Od toa sto doznav preminala u lezbejki.
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
1.036
Поени од реакции
5.760
Кој од вас е без грев, нека прв фрли камен на него...
Забораваме на Божјите зборови, и затоа имаме стотици коментари со осуди на дечкото, а "безгрешната" се осудува да растури брак и дете (ако е бремена сопругата) да расте со разделени родители.
Па уште и пишува фала господе што сум сама, а на крај ќе налепи на најлошиот.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.544
Поени од реакции
21.492
Na Joci drugarka, anima mundi, nekoj miluva i dundi. Ne e prv ovoj sto go objavila, ima uste 5do6 isti objavi.
Abe vidi ja zivti boga, nikakva e. Od toa sto doznav preminala u lezbejki.
А која е Јоци? o_O
Случајно ми излезе на твитер некој имаше напишано нешто за оваа па споделив, немам појма која е она ниту Јоци.


Кој од вас е без грев, нека прв фрли камен на него...
Забораваме на Божјите зборови, и затоа имаме стотици коментари со осуди на дечкото, а "безгрешната" се осудува да растури брак и дете (ако е бремена сопругата) да расте со разделени родители.
Па уште и пишува фала господе што сум сама, а на крај ќе налепи на најлошиот.
Амин.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.599
Поени од реакции
7.194
А која е Јоци? o_O
Случајно ми излезе на твитер некој имаше напишано нешто за оваа па споделив, немам појма која е она ниту Јоци.




Амин.
Batali druze, dolga prikazna e taa. Neznam dali vide imase isto spodelono prijatellka na soprugata na ovoj, kje ja tuzat na Froseto.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.111
Поени од реакции
8.899
Na Joci drugarka, anima mundi, nekoj miluva i dundi. Ne e prv ovoj sto go objavila, ima uste 5do6 isti objavi.
Abe vidi ja zivti boga, nikakva e. Od toa sto doznav preminala u lezbejki.
takvi lindri klasika izveduvaat nesto. zalni grevcinja.
za zal, stanuva trend i ova vekje ...
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
Јас разбирам не ти се свиѓа, мавни му корпа и блок и ајт у пизду матер.
Ама потребата да го објавиш ова јавно и да му заебеш брак за да собереш 1к лајкови и "bravo ma fros, najjakasi" нема да го разберам никогаш...



ЕДИТ - Уживај фрос, направив скриншотови, џабе бришеш/ограничуваш постови. Не се гледа разговорот, ама углавном на овој му се ебе, а оваа глуми тешко достапна и правична феминистка.


Прегледај го приврзокот 270464


Али имала фрос обид и претходно кој не поминал толку популарно на фејсбук па се решила на следниот да му ебе матер за лајкче плус.

Прегледај го приврзокот 270466
Не сфаќам
1. Зашо ги прифаќа на фб?
2. Зашо им пишува/враќа.

Ја чеша излеа пиќето...
Као и да е, беден обид а лајк плус. Колку и да сум против или за некој работи можела у порака на жена му да прати а не вака јавно да објавува.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Добро ама кога ќе видите некоја убава, не и ги листајте само сликите бе дечки. Башка во ова нема никаков доказ за швалерација од дечкото. Може има во другите 16 фотки, нема везе. Не е начин вака да се стави на фб. Ајде второто е примитивизам, ама зошто не и пишеш на неговата жена? Проблемот е групата која ја бодри. Мене ми бришеа мислења кога реков дека не е начин јавно споделување разговор од чат (не она, во една ваква слична прилика), кој беше поврзан нешто со здравјето. Каде е тука приватноста?

Им враќа за да има нова приказна. Претпоставувам дека околу тоа и се врти животот.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Фросе е небитна у приказнава.....ја би се осврнал на токмациве, посебно оној тазе женет. Верувам дека ни таа една што го земала за муж не може да ја задоволи.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom