Цртање

Член од
5 април 2010
Мислења
456
Поени од реакции
104
Дечки ај совет кај може да се најде и што може да се даде какко подарок за личност што сака да црта ( sketching ) Дали моливи со нијанси или нешто нешто слично што ќе му користи ?
 
На врв Bottom