Црн Хумор

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Како се зезаат децата од дом?
-Ееееј види ене ја мајка ти.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.110
Kazhe shestogodishnjakinja tati: Tata,nochas sam sanjala da me jebe Deda Mraz!
A tata che :Ho,ho,ho!
 

The_Freelancer

Хиперактивен интелект
Член од
7 октомври 2008
Мислења
438
Поени од реакции
16
Две глувонеми деца се караат и влегува мајката во собата и им ја гаси ламбата
 
E

elena.

Гостин
- Мамо мамо може ли да си играм со баба?
- Може сине ама пак да ја закопаш после xD
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.424
Поени од реакции
22.034
Читајќи ги Божјите закони..
“Љуби го ближниот свој како што се љубиш себеси” – рече мазохистот и ја уби мајка му.
 
P

PewDiePie

Гостин
После несреќата во Чернобил ќерката и вика на мајката: мамо мамо ми расте трета цицка и мајката на тоа и одговара: та преку куров..


 
T

Tetro

Гостин
Врви Хитлер низ Аушвиц и гледа мали евреи како јадат, и им вели:
- Си ги сакавте родителите?
- Даааа. – му одговараат децата.
- Ок, тогаш пријатен ручек.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Го прашува едно Еврејче Хитлер:
-дали можам да си го видам татко ми?
-секако. Кога ќе влезеш во складиштето третиот сапун од лево.

Влегува Хитлер кај Евреите и им вели:
-денеска ќе имате диско.
-навистина? Кој ќе свири?
-Ханс на автоматот
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
65
Поени од реакции
9
две глувонеми дечиња (братче и сестриче) се караат и мајка му влегува во собата и му го гаси светлото :P хехехехех
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.424
Поени од реакции
22.034
Врви Хитлер низ Аушвиц и гледа мали евреи како јадат, и им вели:
- Си ги сакавте родителите?
- Да. – му одговараат децата.
- Ок, тогаш пријатен ручек.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.141
Поени од реакции
2.792
Саша Матич некоја девојка - инвалид ја поздравил со песната:
Стани моме да заиграш да те гледам весел јас...
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Водат љубов Саша Матич и Марија Шерифович.
По 15 минути Саша и вика на Марија: А ти ипак да ставиш кеса на глава?!
 

Sipy

Dr.Sheldon Cooper
Член од
9 јануари 2011
Мислења
170
Поени од реакции
31
Еден педофил му вика на другиот:
- Абе, имаш да ми дадеш две по пет за една од десет? :)

--- надополнето ---

- Како помина вашата прва операција? – го прашал главниот хирург младиот хирург.
Овој пребледел и одговорил:
- Операција, велите? Јас мислев дека станува збор за обдукција! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom