Цркви, тврдини и споменици

Дискусија во форумот 'Природа и пејсажи' започната од Македонцки, 29 ноември 2008.

 1. razor99

  razor99

  Член од:
  25 јули 2017
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  175
 2. GG-BG

  GG-BG

  Член од:
  4 октомври 2017
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  75
  Рома, Джаниколо
  Патот на гарибалдииците
  _DSC1142-2.jpg
   
  На Петра П. му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: