Цицигански Маркетинг:))

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
зебра ќибрит, зебра ќибрит, зебра ќибрит, зебра ќибрит, зебра ќибрит, чакмаци, жилети, батерииии, 5 за 100, 5 за 100 ........
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ајмо, још мало,чарапе за лево нога, чарапе за десно нога, ганц нове чарапе за све ноги у сви боје, три за сто, три за сто, за лепи газди и четири...ајмо, ајмо.
 

~~KASAP~~

God is a DJ
Член од
27 мај 2007
Мислења
824
Поени од реакции
4
Ајмо петардиии петардииии.... (иде полиција) Палоооома 10 денари палооома 10 денари .... :tapp::)
 

ThugProphet

I'ma die a hustla!
Член од
14 јули 2007
Мислења
468
Поени од реакции
8
Vo vremeto koga Kasandra bese popularna po TV, imase eden na plostad vo Prilep sto stoese i vikase:
Ajmo sonchogled Kasandra, fisheci Lui-David, ajmo Semki Randu, ajmo ajmo :)
Prskav od smea koga i da pominev od tuka
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
46
Поени од реакции
0
Маслиново уљее за сунчањееее, Маслиново уљее за сунчањееее

Херцег Нови - плажа
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.512
Поени од реакции
5.506
Бујрум Бујрум , наочаре за сунце све видиш сунце не видиш ајмоо
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Дај бе десет денара?
Неам бе.
да ти умре чвалерката! (ама откако ќе помине десте метра).
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Ајде бе баци дај ми едан динар да се праем ко Амди Бајрам богат ЛОЛ
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
29
Поени од реакции
2
Ajmo gaki maici pizami trenerki (mn. tifko) ima i petardi. Ajmo gaki maici pizami trenerki ..........:cds:
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
дигитрони касетофони батерииии за саат
 

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
Чарапи чарапи 5 за 100, 5 за 100, и шипирто имам и батерја 10 динара....

Иде Ферка дома ми ѕвони на врата.....дај ма 10 да си купам леб.....аман Ферко немум...ја ке ти дам домашен вчера го пече мама.....аааа ама јас не јам домашен само самун јам....мрш ма оди шети...јас не јам купен ти ке си купувиш....и га снема...од тогај неј дојдела

Пред тава па пак иде Ферка(најпознатата ѓупка од Балдовци - Струмица...ама не градско а ...другото)......и иде со најнова тарифа...ја глеам јас оддалеко....иде Ферка и си викам ...еј од дек сеа тааа па од дек 10 денара ке и нам и тоа со дете по неа влече(стандард мислам..да не зборим) и вика дај ма 100денари....аман ферко шо така тарифата си качила и она ми вике....абе не е за мене за детто...суњет ке го праве тоа доктаро (да не спомнуваме имиња сеааа)......а и не за дето него на д-ро да му ги дајме.....

А у Софија пак кога одам накај факултетот има една мала....и ми бара 10 стотинки(таква тарифа си има) и ја и давам...арно ама еднушка ќе дој со мене една колешка (софианка и и е преку глава и дошло од вакви) и ова и вика дај ма како 10 стотинки....таа и вика немам ...имам 20 ......јас се виевв од смех.....малата не знаеше шо да прави.....и после и зедовме баничка и и дадовме...ама ова колешкава така ме насмеа.......
 

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
Aaa да за трубачите...хехе...скоро бев на армас на другарка ми....
И дедото вика...свирете ми ја 1948.....овие не ја знааат....отидоа во другата соба и ВЕЖБАТ од кога се НАВЕЖБАА идат и ја свират свадба македонска...пак не ја погодиле....дедото нервозен вели абе 1948...каде сте македончиња....и почнува да им ја пее/.....овие велат
Абе ние това песна 1948 не го знаем, ама знаем 2008 и почнуват таму некоја ново компонирана нивна....хахахаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom