Цицигански Маркетинг:))

B

black angel

Гостин
sedam taka ja i mi doaga eden cigo mi vika:ajmo orginalen shanel parfem 100 evra da znaes orginalen e ama e kraden bese 500 evrA ja ti popustam 400 aaaa malce ne e!"jas patos fativ od smeenje
 

maca*

DaRk InSiDe
Член од
7 август 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
ајмо ланчиња, стегачи ајмооооооооо:poss:
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Ајмо кирибит кирибит...наместо кибрит:)Овде следи сУнчање на заби пред циго:poss:
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
во центарот на Ресен, има еден циган продава кочани, цело време вика “ајмо луѓе, тазе кочан, тазе кочан, касни па порасни“, еднаш се напрај гужва на плоштад, кај него па нема ниту еден муштерија и вика “ајде не се туркајте, има за сите, има“:)),
 
Член од
23 август 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
Од времето кога Касандра беше серија du jour :
- Ајмо изволте Касандра чоколада, Касандра перничиња, Касандра капчиња, Касандра рачки за секири!!
Да бе, ми текнува на ова... Во Битола имаше и Касандра антена:pos2:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
-Циго: Ајмо швицарски чоколада пеес денари!!
-Јас: Колку?!?!!?
-Циго: три за двајсе де!!!
-Јас: Ај бе не заебавај!
-Циго: Ај да се кладиме дека немаш 20 динари у тебе да ги купиш! Немаш море празени ти мсе џебовите! Ај извај да видам ако имаш!
:pos2::pos2::pos2:
 

South park

Relax...take it easy...
Член од
31 јануари 2007
Мислења
145
Поени од реакции
0
Koga sme kaj Kasandra vo Kumanovo na vremeto imase soncogled Kasandra a baska i Randu semki.Go znete li onoj od Bit pazar-Super secko super recko super secka super recka...
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
баТерибаТерибаТерибаТерибаТериба......
лол
 

Brutal

Enemy Of God
Член од
27 март 2007
Мислења
168
Поени од реакции
3
Еднаш застануам у Скопје,незнам кај беше,на едни семафори,и као уобичаено група цигани изрипуваат,ама најсмешен ми беше еден што ги продава оние миришљавчиња за кола,ко гел шо имаат у конзерва..И прво ми вика едно Ајмо ајмо оргинал мирис за ванила за кола имаш и од јагода од шо сакаш има оргинал мирис неможеш да најдеш ваков..И као ај викам,ама едно за 300..и ја викам нема шанси..И од едно за 300,се спуштивме на 3 за 100 и си ги земав и ден денес ми стојат у кола неотворени :pos2:
 

Smasher

Професионален молер
Член од
27 јуни 2007
Мислења
811
Поени од реакции
9
Еднаш застануам у Скопје,незнам кај беше,на едни семафори,и као уобичаено група цигани изрипуваат,ама најсмешен ми беше еден што ги продава оние миришљавчиња за кола,ко гел шо имаат у конзерва..И прво ми вика едно Ајмо ајмо оргинал мирис за ванила за кола имаш и од јагода од шо сакаш има оргинал мирис неможеш да најдеш ваков..И као ај викам,ама едно за 300..и ја викам нема шанси..И од едно за 300,се спуштивме на 3 за 100 и си ги земав и ден денес ми стојат у кола неотворени :pos2:
Не ги отварај да не те фркне оригиналот у синуси. :pos: :pos2:
ahahahha
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Жилети, сапуни, сунѓери, батери ајде луѓе повелете... И нормално како лента да има голтнато незнае да запри.
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
16
Поени од реакции
1
ajmo glavici za laser. so zivotinji i goli zeni. ajmo cetiri za peese.
 

Steve Ray

Texas Huriccane
Член од
24 ноември 2007
Мислења
1.131
Поени од реакции
182
Dur se prikazuvase serijata Kasandra na stadion vo Prilep tie so prodavaa soncogled vikaa: "Ajmoo Kasandra soncogled, so mastika Kasandra ajmoooo"
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Temava e na humot, za seir. Imate za socijala i slicno.

Ne e nameneta za diskriminacija, navredi i drugo. Za da se posmeeme e. terajte rabota, komu ne mu se dopagja ne mora da ja cita. Demokratija ebago.

....kamenove za pete, za tato zilete, za mama vilede, ajmo, ajmo, ima za sve, nema za bespare.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom