Хорор филмови

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
И The Rite е крш. Само глумата на Хопкинс вреди а тој е спореден лик
 
M

Mamba.

Гостин
Го симнав Wolf Creek (2005) се мислам сеа дали да го симнам и Rec ? добар е ?
 
2

~2A

Гостин
Го симнав Wolf Creek (2005) се мислам сеа дали да го симнам и Rec ? добар е ?
Да, и вториот дел симни го затоа што е продолжение...
Мислам дека нема да се разочараш од филмот затоа што делува многу реално поради глумата,шмекот на шпанскиот јазик :) и начинот како е сниман.
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
The Rite
The devil inside (ovoj e losh)
The exorcism of Emily Rose
Го изгледав овој со Емили, во последно време само вакви гледам се заразив некако :D Давај уштеее :) Иначе некако глуп крај имаше малце ама нмв
 
2

~2A

Гостин
Го изгледав овој со Емили, во последно време само вакви гледам се заразив некако :D Давај уштеее :) Иначе некако глуп крај имаше малце ама нмв
Иако е постар филмов,вреди да се погледне..

The Exorcist (od 1973)
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Го изгледав овој со Емили, во последно време само вакви гледам се заразив некако :D Давај уштеее :) Иначе некако глуп крај имаше малце ама нмв
Иако е постар филмов,вреди да се погледне..

The Exorcist (od 1973)
Кога сме кај Егзорцист 1, никако нема да биде грешка да се изгледа и Егзорцист 3
Од двојката бегајте како ѓавол од крст :)
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Кога сме кај Егзорцист 1, никако нема да биде грешка да се изгледа и Егзорцист 3
Од двојката бегајте како ѓавол од крст :)
Последниот дел го гледав некако на почетокот врска немаше после стана интересен,добар е тој иначе ги имам и другите порано гледано, овај од 73то не сум ќе го гледам :) . Иначе Insidious ми е еден од омилените :)
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.827
go gleav The.Possession.2012

dobar e ne e los ne e nesto kojznae sto da te izvadi od pamet ali onka standarno dobar e vredi da se izgleda
ke pocekam do april ova da iskoci valda ke bide dobar horor ne kako cabin in the woods(razocaruvanje)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Го гледав The Omen ама тој од 2006, супер филм ама со никаков крај.Сеа кажувај овај од 76та дали е подобар да го гледам :)
Ко си го изгледал од 2006та, нема фајде сега според мене. Шо ги гледате тие новите , обично, значи обично се многу поглупо сработени. Тој од 76та , мене ми беше закон филмче. На тебе оставам да oдлучиш :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom