Хорор филмови

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
vcera go gleav, me posteti na HOSTEL, zverski film da go gleate
FRONTIERS
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.667
Поени од реакции
11.374
гледајте го One Missed Call (Пропуштен позив). Добар е, и во некои сцени језив.. :P
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
interesna prica ima filmov
Solstice

 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
ne e ic srasen filmov, ama ima 3-4 inetersni finti,ubistva
Storm Warning
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.667
Поени од реакции
11.374
vcera go gleav, me posteti na HOSTEL, zverski film da go gleate
FRONTIERS
Добар е филмот, ама живци ми искина! Таман ке помислам крај е, и уште некој се појавува.. бла бла..
бај д веј... Глумицата незнае баш да глуми! Ме изнервира на крајот кога почна да оди како кукла lol:pos2:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58



добар филм е...се базира на вистинска приказна..гледајте го
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.667
Поени од реакции
11.374


Гледајте го филмот!! Не е многу добро сниман, ама интересна содржина има!
П.С. Има една сцена од која ке ве стегне стомак!! Ауу грозно :pov:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
еххехех, баш вчера го гледав, топ си е филмот, иако е нискобуџетен, има многу језиви сцени...



Гледајте го филмот!! Не е многу добро сниман, ама интересна содржина има!
П.С. Има една сцена од која ке ве стегне стомак!! Ауу грозно :pov:
 
U

UnholY

Гостин
Дечки, дајте предлог за некој добар хорор, одамна не сум гледал некој шо ќе ми ги задоволи потребите.
Последен добар хорор шо го гледав и шо стварно ме задоволи(усра :pos:) беше ''The Exorcist'', ама тоа сепак беше многу одамна
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Gledajte go cannibal holocaust , toj vi e eden od najcenzuriranite horor filmovi . Vo nekoj zemji bese zabranet , a reziserot na ovaj film za malku ke odese vo zatvor , poradi obvinenijata deka smrtta na akterite bila vistinska , pa bese primoren na televizija da ja donesi cela ekipa kako dokaz deka se seuste zivi .
Го гледав. :helou:


Дечки, дајте предлог за некој добар хорор, одамна не сум гледал некој шо ќе ми ги задоволи потребите.
Последен добар хорор шо го гледав и шо стварно ме задоволи(усра :pos:) беше ''The Exorcist'', ама тоа сепак беше многу одамна
Не е баш ептен за плашење ама многу забеган, со многу крвави сцени од кои ќе ти се преврти стомакот, силувања и вистински убиства на животни, забрануван во многу држави, ако сакаш да го гледаш по се што напишав, слободно :)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.667
Поени од реакции
11.374
Ај препорачете некој добар хорор (ама некој со автостопери).. само да не е Hitchiker...
 
U

UnholY

Гостин
Gledajte go cannibal holocaust , toj vi e eden od najcenzuriranite horor filmovi . Vo nekoj zemji bese zabranet , a reziserot na ovaj film za malku ke odese vo zatvor , poradi obvinenijata deka smrtta na akterite bila vistinska , pa bese primoren na televizija da ja donesi cela ekipa kako dokaz deka se seuste zivi .
Phil Enselmo вокалот на Pantera заедно со бендот Necrophagia изработија проект врз основа на Cannibal holocaust кој беше забранет во многу земји.
Во спотот се прикажуваат инсерти од филмот. Вистински брутализам :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom