Хорор филмови

A

AnFem

Гостин
Сеуште не сум го гледала, овака изгледа како да има добри психо сцени.
 

AntiZionist

undergoing construction
Член од
31 март 2009
Мислења
305
Поени од реакции
144
Rest stop, али не го сватив од прво гледање, го глеав уште неколку пати после тоа и тек кога излезе Rest stop 2 don't look back и се разјасни едно троа
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.558
Поени од реакции
2.521
Не знам што му правеа Американциве римејк на уругвајскиов The Silent House (2010)aka "La casa muda кога оригиналов не е ништо посебно, оцената на IMDB - 5.4, колку што глеам има и римејкот Silent House (2011) , му е на мeсто...
--- надополнето: 27 март 2012 во 19:03 ---
БТЊ еве што јас очекувам.


:cuc::vozbud:
Избегавам да глеам трејлери за Прометеус да не си го расипам филмов, од што не можев да издржам ѕирнав еден teaser од 20 секунди и видов дека има црнец во екипата, лесна му земја :(
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Не знам што му правеа Американциве римејк на уругвајскиов The Silent House (2010)aka "La casa muda кога оригиналов не е ништо посебно, оцената на IMDB - 5.4, колку што глеам има и римејкот Silent House (2011) , му е на мeсто...
Куќа на мудата, хихиии :pos: Не знам како до сега ми е избегнуват филмов за гледање.

Избегавам да глеам трејлери за Прометеус да не си го расипам филмов, од што не можев да издржам ѕирнав еден teaser од 20 секунди и видов дека има црнец во екипата, лесна му земја :(
Ни јас не ги гледам трејлерите. Инаку го следам филмов уште од 2004-05 негде кога беше познат како Unnamed Alien Prequel That May or May Not Be Released. Уште мислам дека го имам бројот од Тотал Филм тогаш што излезе и имаше интересни интервјуаа со Сигурни Вивер и Ридли Скот.
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Да не знае некој каде може да го најдам на интернетов филмот '' Нави " да го гледам ?
 

penkaloto

......
Член од
17 април 2010
Мислења
412
Поени од реакции
269
Солиден е, иако е далеку од хорор.

The sixt sense + Orphanage
Претпоставував некој таков микс на филмови, но ништо страшно, штом е солиден ќе го гледам... А и Ребека Хал ми прави ќеф како глумица, баш да видам како се снашла тука.:)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.949
Поени од реакции
18.660
Претпоставував некој таков микс на филмови, но ништо страшно, штом е солиден ќе го гледам... А и Ребека Хал ми прави ќеф како глумица, баш да видам како се снашла тука.:)
Многу добро се снајде, до степен да посакаш да си глумел во филмов, :) затоа и ќефот беше голем.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom