Хорда или Алианса

Алианса или Хорда


  • Вкупно гласачи
    220
С

Спенсер

Гостин
Ја играм алијанса али хордите се 100 пати подобри....поорганизирани се и такви срања..алијансата се мн тапа за во бг и тоа мн ме нервира....
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Ја играм алијанса али хордите се 100 пати подобри....поорганизирани се и такви срања..алијансата се мн тапа за во бг и тоа мн ме нервира....
На кој сервер играш бе? :)
 

nikaТa

Mr.Lover Lover
Член од
16 април 2010
Мислења
524
Поени од реакции
60
Хорда БЛУД ЕЛФ РОУЏ засекогаш :))
 

dIRty S@nCheZ

Курајбер
Член од
15 април 2010
Мислења
23
Поени од реакции
2
Па кога играв на WowScape највеке играв со Blood Elf зошто беа багосани можеше сите професии да ги научиш :vozbud: па мојот глас иде за хорда
 

SkYw4lk3r

The last Jedi
Член од
20 февруари 2007
Мислења
324
Поени од реакции
7
Дададаааа Дупи Ги Алијанситееее !!!!! ќе кажам само едно - FOR THE HORDE !!!!!!
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
113
Поени од реакции
56
Од почеток играв алианса ама после брзо на хорда свртив. Најчесто Blood Elf i Undead...посебно овие вториве...ROCKS!!:music3:
 

The Gamer

Човекот шо гејма
Член од
18 февруари 2011
Мислења
109
Поени од реакции
27
For the memory of King Terenas! Alliance FTW!!
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Кога почнував wow играв само хорда бидејќи расите едноставно му се подобри во специализацииите и плус подобри места за левелирање имаат ..башка тоа што се многу поорганизирани и подобри во БГ....сега оваа година за прв пат сменив алианса поради расата мејџ(гноме мејџ е најдобар) и мислам дека хордите сеуште владеат..(иакос е навикнав на алиансата)!
 
Член од
25 мај 2011
Мислења
6
Поени од реакции
2
Кога почнував wow играв само хорда бидејќи расите едноставно му се подобри во специализацииите и плус подобри места за левелирање имаат ..башка тоа што се многу поорганизирани и подобри во БГ....сега оваа година за прв пат сменив алианса поради расата мејџ(гноме мејџ е најдобар) и мислам дека хордите сеуште владеат..(иакос е навикнав на алиансата)!
Е ова е точно за хордите.
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
хорда поради подобрата солидарност :)
 
Член од
22 мај 2011
Мислења
134
Поени од реакции
34
Нема веза зависи серверот ..а за Бг преку ден Хорда рулзз ..али после 12 си правиш кеиф со алијанса , си играм алијанса веке 5 год ама прекy тоа ми е..од нив сега неш хорда играм али изгледа лош сервер сум одбрал :)
али заклучок Хорда поради Таурен warrior, не за друго делуваат страшно :))
 
Член од
26 јуни 2011
Мислења
20
Поени од реакции
2
Хорда!... Таурен Друид играм од секогаш...
 

halfelfpaladin

The Black Paladin
Член од
23 август 2011
Мислења
235
Поени од реакции
97
My heart is with the Alliance, and allways will be. Иако иронијата е што кога почнав Horde поради blood elves.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
29
Поени од реакции
4
FOR THE ALLIANCE !!!!
играм алианса бидејки тоа почнав и тоа ке останам !!
иначе мислам дека нема разлика помегју алиансата и хордата..
--- надополнето: Oct 7, 2011 12:13 PM ---
Ја играм алијанса али хордите се 100 пати подобри....поорганизирани се и такви срања..алијансата се мн тапа за во бг и тоа мн ме нервира....
немора да значи дека хордата е по организирана !
играм алианса..
имам одиграно напад на огримар 80 души .во градот им седевме 6 саата и не можеа да не избркаат иначе беа 5 гилда .
можеш да замислиш какво било..??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom