Хит од некој филм

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.055
Поени од реакции
16.321
^ зошто да одиш да бараш нешто на ЈТ кога Аудиофил ќе ти го донесе ЈТ тука :icon_mrgr:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.891
Поени од реакции
3.379
За каков хит станува збор?
Хит песна што е искористена во филм? Песна која биднала хит преко филм? Песна напишана за некој филм која покасно биднува хит?
Не дека слушам хитови, све хит до хит сум. Него ете да прашам.

Пример ова е специјално напишана компонирана песна за филм.


И ова нормално.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom