Хит од некој филм

Член од
14 ноември 2022
Мислења
3
Поени од реакции
12
Ве молам, ако можете и ако знаете по некоја си хит песна од некој филм да напишете, благодарам ;)
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.500
Поени од реакции
5.278
 
Последно уредено:
Ф

Флеш

Гостин
И јас знам генерички популарни песнички. Финта е од помалку познати бајо :LOL:
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.500
Поени од реакции
5.278
И јас знам генерички популарни песнички. Финта е од помалку познати бајо :LOL:
Тоа се 2 контрадикторни работи бидејки не е логично да излезе голем хит од филм што е малку познат.Дури и тоа ти што си го постирал е филмскиот хит Црн Дожд со Мајкл Даглас и Енди Гарсија.Очигледно е дека тој или таа што ја пушти темава е прилично помлада личност чим поставува вакви прашања иако во денешно време кога интернетот ни ги дава сите потребни информации дури и тој што не е упатен може да научи што се снимило и што од тоа станало хит.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.500
Поени од реакции
5.278
 

Kajgana Shop

На врв Bottom