Хит на денот

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.412
Поени од реакции
10.849
Преубаво.

 
Член од
29 јануари 2014
Мислења
8
Поени од реакции
-1
Дали некој знај која песна беше и од кој со полубезобразните стихови:
"Сладолед кркаш, сакаш да го..."

Цитат
 
Член од
16 март 2019
Мислења
2.042
Поени од реакции
1.818

Ех судбинo велaт декa секoј сaм те креирa и oдбирa

Нo не е бaш тaкa кaмo дa мoжев дa си јa oдберaм пoубaвaтa судбинa

Нo не зaвисеше oд мене :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom