Хит на денот

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.677
Поени од реакции
7.241
Старата тема ја исполнивме со околу 54.986 мислења, прегледи 887.248 и 3,666 страници што е сосема доволно да ја затвориме и да ја оставиме во вечните почивалишта.

Нова тема, нова можноста да ја исполниме повторно со многу песни, едно правило кое е битно забрането е цитирање во темава исклучиво ќе постирате песна со медиа линк.Мојот денешен хит е:

Avicii - Addicted To You


Кој е вашиот денешен хит кој ви се врти во вашата глава?
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.617
„Старата тема ја исполнивме со околу 54.986 мислења, прегледи 887.248 и 3,666 страници што е сосема доволно да ја затвориме и да ја оставиме во вечните почивалишта."

Јас, Форест Гамп, член од 11 ноември 2009, со 6382 мислења и 24252 лајкови мислам дека е сосема доволно зa да си го избришам профилот и да си направам нов.

Логика бе!

 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.400
Поени од реакции
2.921
Ја имав постирано песнава во другата тема, ама сега има спот и вреди да се сподели пак :love:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
10.427
Поени од реакции
30.067

Конечно ја најдов после долго барање. :)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.884
Поени од реакции
83.318
И нагрдата за најнехетеросексуален спот со 6 или повеќе девојки оди во рацете на
 

Kajgana Shop

На врв Bottom