Хит на денот

Статус
Затворена за нови мислења.

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.599
Моќта на акустиката е тоа. Нема лабаво у таа варијанта, никогаш.

Секад за убава вечер, иако морам да признаам дека акустичната веризја на било која песна ми ствара некоја носталгија... Поима неам зашто...Ја доживувам како слоумошн варијанта на животот...

 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom