Хитови кои никогаш нема да умрат

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241

Ако правиме моабет за Македонски песни тогаш меѓу нив мора да ја има и Љупка со Ѕвона ѕвонат...
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.081
Поени од реакции
14.721
и овие не умираат
Таа е Дама( и код бабе нема џабе)

Не е невообичаено ( да имаш врска со некого)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom