Хитлер дознава за „Империја" - песната за Евросонг

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.577
Поени од реакции
83.519
:cuc:
Криво ми е сега што ти ја украдов идејата за Германија-Македонија :)
 

TheIks

Fork & spoon operator
Член од
1 октомври 2007
Мислења
712
Поени од реакции
469
Многу добро, мене посебно ме заинтригира музејот на холокаустот Хитлер што го изградил... :pos:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.400
@EINinho@
Алал да тие,за видеово и за текстот.
Ти си за министер на сите министри. Затоа што на нив да им дадеш да го мислат ова 3 години,ни по 30 нема да го направат.Сега ќе го пуштам уште еднаш,па уште еднаш.
Браво.
 
Л

Лигеја

Гостин
Ауууу умрев солзи ми потекоа...:place: ''...на Калиопи морав да и се извинуем и Србиве со Марија Шерифовиќ победија и оноа бугарите влегоа во финале со торен-тен-тен...'':pos:
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.854
Нека излезат сите што имаат ставено дислајк. И сите искачаат:pos:
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.627
Поени од реакции
10.275
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.574
Хаха, браво зверои :)
 
G

Geezer

Гостин
Јако, нема што. Једино ми сметаше тоа У и претераното користење.

Вика Ноне крај краева, барем цицки ќе гледаа :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom