Хитлер дознава за „Империја" - песната за Евросонг

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Ако не се изрекламираш сам, нема кој да те изрекламира... бесплатно. - Џорџе Балашевиќ.

Па така и ова. :D


Како што е редот, „Хитлер пародија“ има за секој „позначаен“ настан, така и за изборот за песна на Евровизија, Lozano and Esma edition.

Ако ви се допаѓа, гледајте, споделувајте и така натаму. Ако не, лупајте дислајкови. Kis4e!
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.191
Поени од реакции
5.704
Одамна се неам смеено овака добро! Браво!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.963
Поени од реакции
195.486

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.238
Поени од реакции
307
Ќе ти извадиме бугарски пасош, ќе можеш да пееш ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА :POS:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom