Хитлер дознава за „Империја" - песната за Евросонг

Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Нека ги избришат профилите, сите што мавнале дислајк на видеото ...ахахха :D :D
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
(y) :pos::pos:
како само им текнува на луѓево?
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.108
браво! авторот се гледа дека е талентиран- добро составува текст-впрочем текстот и сам по себе е интересен-
одличен хумористичен титл
Но,можел наместо Хитлер да одбере некој филм со Ал Пачино Има еден куп такви сцени со жестоки дијалози каде истиов титл би можел да одговара
Ниедна пародија од овој тип не пали штом е со најголемиот злосторник од минатиот век - единствената пародија со него е онаа на Чаплин со земјината топка - каде што Хитлер изиграва будалетинка . Но, како и да е - пак ќе речам супер е (y)
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
523
Поени од реакции
164
Одамна не сум гледал смешна Хитлер пародија, браво. :pos:
 
Член од
8 мај 2011
Мислења
94
Поени од реакции
235
hahahha ти не знајш како сум се смеел на клипов...најјако она ..Мамати ни ебаа на социјалните мрежи :DDDD
 

Kajgana Shop

На врв Bottom