Ханиоти

  • Креатор на темата cige
  • Време на започнување
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Македонска нема нели

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.916
Поени од реакции
15.902
Македонска нема нели

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
има, а одат по 8 пат, не само во исто место туку во ист објект:facepalm:...
а бевме со редовен автобус на ктел на Хениа бич, добра е плажата ... Ханиото е добар за тие што имаат деца од 8 до 11 години и одат со родителите, има секаква забава и игралишта а и маркети..
патем не платив ни последниот ден за лежалка ( кога го спакував сунцобранот) бидејќи немаше потреба, имаше огромен бор со убава сенка а само 20метри од лежалките..
како и да е добро беше на Касандра; овој термин од 23/4 јуни не им се погоди на тие од Никити, ОрмосПанагиас и Метаморфози:confused:
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
има, а одат по 8 пат, не само во исто место туку во ист објект:facepalm:...
а бевме со редовен автобус на ктел на Хениа бич, добра е плажата ... Ханиото е добар за тие што имаат деца од 8 до 11 години и одат со родителите, има секаква забава и игралишта а и маркети..
патем не платив ни последниот ден за лежалка ( кога го спакував сунцобранот) бидејќи немаше потреба, имаше огромен бор со убава сенка а само 20метри од лежалките..
како и да е добро беше на Касандра; овој термин од 23/4 јуни не им се погоди на тие од Никити, ОрмосПанагиас и Метаморфози:confused:
А за со под 8 години?
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.827
Поени од реакции
80.370
Таква имам овде и за ич пари :LOL:
Така е, најлабаво човек се осеќа, коа не е у близина на каури. Веројатно затоа сакате да ги истребите.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Старо, ти шљапнаа ли печат Северна? Отвори ли сезона со гајбите пиперки и патлиџани?
 
Член од
3 март 2010
Мислења
646
Поени од реакции
408
Постои ли уште кафичот покрај плажа со рефлектори вперени во вода
 

Kajgana Shop

На врв Bottom