Хакерот што ја хакирал Армијата, Морнарицата, Воздушните сили, Наса...

Бејко

unregistered user
Член од
14 ноември 2005
Мислења
222
Поени од реакции
1
Параноидна шизофренија... исклучително убедувачки за заболениот, а ко за чудо и за околината...
Компјутерски системи на влада, министерство за одбрана, амбасади, НАСА, ЦИА, ФБИ, КГБ :) ,... не се поврзани на интернет, како на некој тоа не му е јасно?
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Бејко напиша:
Параноидна шизофренија... исклучително убедувачки за заболениот, а ко за чудо и за околината...
Компјутерски системи на влада, министерство за одбрана, амбасади, НАСА, ЦИА, ФБИ, КГБ :) ,... не се поврзани на интернет, како на некој тоа не му е јасно?
Ако не сум грешка тие се поврзани на Интернет 2.0 и сателити секако.
 

HaKeRcE

All Rights Reserved ®
Член од
3 април 2007
Мислења
85
Поени од реакции
0
Znam,deka nikot ne mi odgovara..a inaku nikot mi e staven poso ne mi tekna nekoe pointeresno..nikot nema vrska so toa sto jas se zanimavam...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Типов не е ЗАКОН и БОГ, затоа што ЗНАЕМЕ ЗА НЕГО (а знаеме пошо нели е фатен и е в затвор) Цареви и богови се типовите кои се на слобода и не знаеме кои се, пошто се доволно паметни да зачистат зад себе коа работат.
 

HaKeRcE

All Rights Reserved ®
Член од
3 април 2007
Мислења
85
Поени од реакции
0
Fantom_oh напиша:
Типов не е ЗАКОН и БОГ, затоа што ЗНАЕМЕ ЗА НЕГО (а знаеме пошо нели е фатен и е в затвор) Цареви и богови се типовите кои се на слобода и не знаеме кои се, пошто се доволно паметни да зачистат зад себе коа работат.
Се согласувам со тебе:bravo:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
procitajte ja deception point od den brown-interesna kniga vo sekoj slucaj podobra od da vinci i angeli i demoni
 

k3x

I Laugh In The Face Of Danger
Член од
11 јуни 2007
Мислења
180
Поени од реакции
1
Odkao iam PC pa dosea ako svativ nesho za PC toa e deka SVE e mozno preku ovaa chudna kutija =)
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
pa ako go napravil navistina toa bravo za nego opasen decko :)
 
Член од
3 јули 2007
Мислења
133
Поени од реакции
0
Abe dobah HACKER ama ne mi se veruva da e tocno bas intervjuto
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
добар хакер!!!! и мене не ми се верува го правел тоа 2год....зошто... мислам дека тоа е измислица!!! хакер зема тоа што му треба и си гони работа а не 2год да убива ист систем ...... незнам не му верувам на ТИпот :toe:
 

ive

Член од
19 март 2007
Мислења
199
Поени од реакции
3
Ако оваа приказна е точна алал му вера на хакерот,само што не верувам во вистинитоста на интервјуто како многу од вас тука.
 

Crash Override

H4CK1N6 15 N07 4 KR1M3
Член од
14 јуни 2007
Мислења
157
Поени од реакции
0
ja ne vervam vo ova...ako bilo osumdeset i druga moze ne vikam ne ama 2002 ne bre brate ...

P.S ko na filmon Hackers1 fludiret so edna recenica i so edno smajli 20 dusi od 20 razlicni zemji i ce go bufnet serverot ...ma daaaj:tapp:
 

100 Proof

Охриѓанец
Член од
27 јули 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Типчево барал бланко лозинки и така влегвлел ТУКУ администраторите на ит сигурноста се криви пошо само со една малечка скрипта влегол ГЛУПОСТИ ова не вервам ама мојт и да е вистина


Поздрав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom