Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.603
Поени од реакции
5.571
Абе ти дежурен адвокат си на Ла Лига овде или си едностанво човек без работа па замараш на форуми?
Ти реков дека шпанска лига е село без кучиња, две битни екипи, уствари еве една пошто Барселона потона у свои срања, значи, лига со само една екипа, Реал.
Што направиија моќните шпански клубови у ЛШ и ЛЕ сезонава, потсети ме.
Ај не ме замарај со глупости, ако не ти се свиѓа моето мислење, одјеби и не ме замарај со прашања и теми што се дискутирани две илјади пати на форумов, ако си без работа, не знам, најди нешто, вези, сплети некоја капа, иде зима, ќе ти треба.
Само не ме гњави, ако не ти се свиѓа моето мислење за селската лига, прескокни ме.


А зошто е битно?
Второ разредна лига за тешење ташаци ако се обрукаш у ЛШ или платформа за екипи од втор разред да се истакнат и продадат играч. Нема ништо лошо у тоа, едноставно не ја прави битна.
Па кога пишуваш глупости ја со факти ти зборам ама факти се паметни луѓе не за деца од 15 години што мислат дека знаат се.
 
C

confusion

Гостин
Па кога пишуваш глупости ја со факти ти зборам ама факти се паметни луѓе не за деца од 15 години што мислат дека знаат се.
Факти?
Никакви факти ти не пишуваш, јас ти реков, Барселона и Реал не се репер за квалитет на шпанска лига.
Ниту пак доминирале.
Уствари, Реал да, три години по ред.
Знаеме зошто.
Тоа не е одлика на една лига генерално, ниту квалитет на една лига генерално, на еден клуб е, еден клуб доминира.
Затоа ти трескаш глупости.
 
Член од
22 ноември 2022
Мислења
170
Поени од реакции
506
Челзи беше европски првак у најголемата шпанска доминација у историја на фудбалот, така да имам право да форсам. :cool:
И слепа кокошка зрно фаќа. Следната титула ќе ја брка во конференциската лига.

Неверојатно, @Besancon90 беше во право. Пишав еден пост да го тестирам овај психото @RATM , навистина дреми по цел ден на форумот и чека да стави тажно смајли ако напиши некој нешто против Челзи. Му требаа околу 15 секунди откако го пишав постот. Кој лудак, мајко мила. :vozbud:
 
Последно уредено:
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.603
Поени од реакции
5.571
Челзи беше европски првак у најголемата шпанска доминација у историја на фудбалот, така да имам право да форсам. :cool:
Па до пред малку викаше немало шпанска доминација. А сега викаш Челзи освоил во најголемата шпанска доминција? Костич се губиш малце.....
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
И слепа кокошка зрно фаќа. Следната титула ќе ја брка во конференциската лига.

Неверојатно, @Besancon90 беше во право. Пишав еден пост да го тестирам овај психото @RATM , навистина дреми по цел ден на форумот и чека да стави тажно смајли ако напиши некој нешто против Челзи. Му требаа околу 15 секунди откако го пишав постот. Кој лудак, мајко мила. :vozbud:

Не ако напиши некој против Челзи, туку ти, од сите твои профили, што и кога да напишеш е тажно. Затоа и таква реакција.

Интересно е што слепа кокошка ќе убоде нешто понекогаш, навистина. Дури и Челзи во ЛШ во 2021 година. Иако сите знаат, писмени непропалитети и нормални луѓе, дека Челзи цела кампања ја одигра врвно.
Еве, слепа кокошка бил. Нека.

Интересно е што само ти не можеш ништо да убодеш. Слепец може, ти не. Буквално што и да напишеш на тема фудбал (а и не само на таа тема), апсолутно нема поим од животот. Не само што отпосле се испоставува тоа како неточно, туку и пред тоа.

И сите вклучени, де актерите на терен, надвор од теренот, де оние кои пишуваат овде, инстантно те демантираат и ти ставаат срамни влакна на очни капаци. И ти тогаш секако, почнуваш со мајки и сестри, зошто си папак немоќен и неук. :icon_lol:
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Не ако напиши некој против Челзи, туку ти, од сите твои профили, што и кога да напишеш е тажно. Затоа и таква реакција.

Интересно е што слепа кокошка ќе убоде нешто понекогаш, навистина. Дури и Челзи во ЛШ во 2021 година. Иако сите знаат, писмени непропалитети и нормални луѓе, дека Челзи цела кампања ја одигра врвно.
Еве, слепа кокошка бил. Нека.

Интересно е што само ти не можеш ништо да убодеш. Слепец може, ти не. Буквално што и да напишеш на тема фудбал (а и не само на таа тема), апсолутно нема поим од животот. Не само што отпосле се испоставува тоа како неточно, туку и пред тоа.

И сите вклучени, де актерите на терен, надвор од теренот, де оние кои пишуваат овде, инстантно те демантираат и ти ставаат срамни влакна на очни капаци. И ти тогаш секако, почнуваш со мајки и сестри, зошто си папак немоќен и неук. :icon_lol:
Абе тенџере, сеуште мислиш дека позади двата профили е една личност? Ете, јави кога ќе доаѓаш на кај Битола, ако воопшто излегуваш од дома, ќе те почастиме и кафе и ручек, чисто да се увериш. Ако не е како што велиш, да исчезнеш од форумот и да не ги контаминираш сите останати со твоето присуство. Не се плаши, никој нема да те допри, тотално е неетички и грев е да нападнеш ментално хендикепирани личности. Deal?
 
C

confusion

Гостин
Па до пред малку викаше немало шпанска доминација. А сега викаш Челзи освоил во најголемата шпанска доминција? Костич се губиш малце.....
Проблемот со тебе е што си толку ограничен и не сфаќаш ни заебанција, ни сарказам.
Последен пат те молам, не ме цитирај веќе, ме заморуваш, стварно, извини, ништо лично. <3
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.603
Поени од реакции
5.571
Проблемот со тебе е што си толку ограничен и не сфаќаш ни заебанција, ни сарказам.
Последен пат те молам, не ме цитирај веќе, ме заморуваш, стварно, извини, ништо лично. <3
Костич тревата ептен ти го исушила мозокот. Смени си дилерот. И оди направи нов профил по 27282984848 пат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom