Фудбалери Kајганџии - Битола

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.537
Поени од реакции
11.395
Сала Македонија , салата кај базентот "Бонтоно" сакаш? :icon_mrgr:
Не :D
Под која било сала подразбирам Младост, Павел или ........ете Климент
--- надополнето: 8 февруари 2012 во 19:53 ---
И сега ќе дојди Томасино и ќе речи закажав во Младост во недела вечерта од 22-23 часот или пак во сабота во 13.45 :D
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
До сега тешко се наоѓаше термин, а сега и + фудбалерите на Пелистер всала „нема шанси“ да има термин слободен.
Денес бев Павел Шатев и ми рекоја дека не ја издаваат салата за фудбал. Можи само со индекси ама морално било сите играчи да имаат индекси :tapp:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.537
Поени од реакции
11.395
Супер......баш супер. Дајте избројте се колку сте без индекси па ќе прајме некоја далавера :D
Ама сепак мислам дека Томасино е главен на салите во Битола мора да има некој термин не можи да нема.
Демек фудбалерите,ракометарите и остали цел ден тренираат? Да тренираат по цел ден први ќе беа и едните и другите
--- надополнето: 10 февруари 2012 во 23:32 ---
Дечки - како стојте со индекси, легитимации и остало? Имате, можите да најдите? :D
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Супер......баш супер. Дајте избројте се колку сте без индекси па ќе прајме некоја далавера :D
Ама сепак мислам дека Томасино е главен на салите во Битола мора да има некој термин не можи да нема.
Демек фудбалерите,ракометарите и остали цел ден тренираат? Да тренираат по цел ден први ќе беа и едните и другите
--- надополнето: 10 февруари 2012 во 23:32 ---
Дечки - како стојте со индекси, легитимации и остало? Имате, можите да најдите? :D
Ракометарите први, фудбалерите трети :icon_lol:
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.542
Поени од реакции
5.772
Јас иам индекс бе, од постдипломски студии. Али шо има везе, индекс е. Иначе за термини, освен следните три петоци, во 16 00, додека полагам, другото време сум слободен. Ако има нешто, случајно, ќе си кажиме.


Иначе, ќе и речам на мајка ми да праша дали кај неа на работа (проф. во земјоделско) е слободна салата. Иста Павел Шатев е. Ако има нешто, не е проблем, закажваме. Али, само дење, односно до кај 14 00 или 15 00. Не вервам дека ќе се најди маж, за да бегаме ноќе покрај гробишта, а и нема втора смена во земјоделско, и нема чувари. Единствено од сабајле ! :D
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.537
Поени од реакции
11.395
Јас иам индекс бе, од постдипломски студии. Али шо има везе, индекс е. Иначе за термини, освен следните три петоци, во 16 00, додека полагам, другото време сум слободен. Ако има нешто, случајно, ќе си кажиме.


Иначе, ќе и речам на мајка ми да праша дали кај неа на работа (проф. во земјоделско) е слободна салата. Иста Павел Шатев е. Ако има нешто, не е проблем, закажваме. Али, само дење, односно до кај 14 00 или 15 00. Не вервам дека ќе се најди маж, за да бегаме ноќе покрај гробишта, а и нема втора смена во земјоделско, и нема чувари. Единствено од сабајле ! :D
Шефе.....секоја вечер сам си бегам покрај гробишта. Од умрените немај гајле, гледај на живи ( будали ) луѓе да не наидиме :D
И прашај за термин озбилно
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
За индекси не е проблем можиме да појме во студентскион и ќе земиме колку сакаме секако на 70% од студентите не им требаат :)
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.542
Поени од реакции
5.772
Шефе.....секоја вечер сам си бегам покрај гробишта. Од умрените немај гајле, гледај на живи ( будали ) луѓе да не наидиме :D
И прашај за термин озбилно
Јесте, за то, и јас 4 години бегав од таму. Туку, муабетот ми е дека нема никој после 15 00, земјоделско, и не вервам дека мене би ми дале клуч, туку така. Шо знам, понеделник, ако не заборај мајка ми, ќе и речам и ќе пренесеам.

Promise :D
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.537
Поени од реакции
11.395
Јесте, за то, и јас 4 години бегав од таму. Туку, муабетот ми е дека нема никој после 15 00, земјоделско, и не вервам дека мене би ми дале клуч, туку така. Шо знам, понеделник, ако не заборај мајка ми, ќе и речам и ќе пренесеам.

Promise :D
Ќе ти даат бе како не. Одговорен типац си ти. Сега ако заглавиме поќе нема да бараш ( а и нема да ти даат) :D Ама прва шанса мислам дека треба да имаш. Ако се покажиш можи и ќе те вработат :LOL:
--- надополнето: 11 февруари 2012 во 00:05 ---
За индекси не е проблем можиме да појме во студентскион и ќе земиме колку сакаме секако на 70% од студентите не им требаат :)
:pos::pos:
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.542
Поени од реакции
5.772
Ќе ти даат бе како не. Одговорен типац си ти. Сега ако заглавиме поќе нема да бараш ( а и нема да ти даат) :D Ама прва шанса мислам дека треба да имаш. Ако се покажиш можи и ќе те вработат :LOL:
--- надополнето: 11 февруари 2012 во 00:05 ---


:pos::pos:
То сон ми е. Зато се запишав на мастерс студии. То услов било за чувар. :pos::pos:
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.094
Поени од реакции
7.910
вие тешки најдете термин..има поќе со индекси а нас малишаните ќе не шверцните :D
ем арна е салата ем е бесплатна :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom