Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Теоретски треба да трпат уште едно 2 месеци за да израмнат у број на победи :icon_lol:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
И ова мислење ти оди во канта!! :pos:
Колку сте се залетале мислиш Барселона 2010,ако ако :D
Абе ако треба и Барса во балон ќе ја преслушаме.... Него гледам Ацид ептен се спрема за утре да облакам ако не копачки да има кој да го сопре :D
 
G

_Ghost_

Гостин
утре тепаме вкрај јас сеа се прбирам бев на дипломскаа али до утре отрезувам не се секиратје
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
ова за плавиве е истo ко темана ,Жешка тема ГОРАМ' али ако нека си се палат,иначе сум се вратил у форма гризам утре
 
Член од
3 јуни 2010
Мислења
93
Поени од реакции
9
Абе да ве потсетам напрајте некоа сликица, видео да видиме нешто.

П.С.

И најарно би било од утре да почнат да се бројат победи, нели ова е прв пат во форца па нека биде официјален почеток.;)
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.185
Поени од реакции
14.456
Абе да ве потсетам напрајте некоа сликица, видео да видиме нешто.

П.С.

И најарно би било од утре да почнат да се бројат победи, нели ова е прв пат во форца па нека биде официјален почеток.;)
Да бе мајката ние за џабе тепавме до сеа 5 пати...
Ич не ми чуе - Плави вс Црвени = 0:5 :D
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Ако не дај боже ептен зашкрипи во одбрана и јас улетувам ама не ми се верува а за следен пат и нови патики ќе имам :D.

ЦРВЕНИ на НУЛА да ги оставиме ко првата утакмица, сакам Ацид со аватар од Величе да го гледам :D.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Пишав два пати еве уште еднаш потсетување у случај некој да не видел, значи освен терминот (1800ден) вечерва ќе треба да се плати и капар (1500ден) за да се задржи фиксниот термин и со тоа некогаш да може и да се откаже. Тоа по екипа ќе биде 750ден во зависно колку луѓе ќе сме ќе си поделиме..

ПС. Црвени загревајте се за вечер да си ја продужиме серијата :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom