Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.387
Ако изгубат плавите, јас ќе се самобанирам 1 ден и ќе се тргнам од администраторско место 7 дена.
Али ако изгубите, има на сите да ви ставам аватари од Боки 13 или Адријана Ацевска (по избор).

Ете мотивација плус да победите утре :D

Глеј изгубете сеа...

ПС: Кој ќе брани од наша? И дали знае да брани...
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Ако провоцирајте го Ејсид ама кога ќе експолодира на терен тогаш немојте да почнете да се карате!! :D
Пс.Ејсид очекувам хет-трик! :)
Аха хет-трик, ќе му го стаиме Левак маркер и Кифла на гол и нема ни еден да даде :D
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Ако провоцирајте го Ејсид ама кога ќе експолодира на терен тогаш немојте да почнете да се карате!! :D
Пс.Ејсид очекувам хет-трик! :)
Не се сомневам во ова...ќе експлодира од нервоза...ама пази ти да не бидеш жртва,ќе те мава со копачка ко Ферги -Бекам:icon_mrgr:
Ај доста беше провоцирање од мене..утре пак!:pos:
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.187
Поени од реакции
14.460
Ако изгубат плавите, јас ќе се самобанирам 1 ден и ќе се тргнам од администраторско место 7 дена.
Али ако изгубите, има на сите да ви ставам аватари од Боки 13 или Адријана Ацевска (по избор).

Ете мотивација плус да победите утре :D

Глеј изгубете сеа...

ПС: Кој ќе брани од наша? И дали знае да брани...
Цитат за да стои ова два пати :D

Да имате супер голман Гоуст е најзаслужен што и претходната не беше дебакл :D
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Ако изгубат плавите, јас ќе се самобанирам 1 ден и ќе се тргнам од администраторско место 7 дена.
Али ако изгубите, има на сите да ви ставам аватари од Боки 13 или Адријана Ацевска (по избор).

Ете мотивација плус да победите утре :D

Глеј изгубете сеа...

ПС: Кој ќе брани од наша? И дали знае да брани...
Стоп ја го бирам Боки 13...:pos:
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Не се сомневам во ова...ќе експлодира од нервоза...ама пази ти да не бидеш жртва,ќе те мава со копачка ко Ферги -Бекам:icon_mrgr:
Ај доста беше провоцирање од мене..утре пак!:pos:
Хммм Sound like a challenge(за победа/пораз) добив дополнителен мотив да си земам кацига....:pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.387
Има да бранам на натпреварот од 9:30 што го играм у Форца, само за да чувам сила за натпреварот со вас...
 
В

Вори

Гостин
Ако изгубат плавите, јас ќе се самобанирам 1 ден и ќе се тргнам од администраторско место 7 дена.
Али ако изгубите, има на сите да ви ставам аватари од Боки 13 или Адријана Ацевска (по избор).

Ете мотивација плус да победите утре :D

Глеј изгубете сеа...

ПС: Кој ќе брани од наша? И дали знае да брани...
Нашиот голман е нашата најјака страна.Подобар од пола голмани во Европа.Никола е ѕверка :)

Иначе јас не сум нешто посебно мотивиран за утре.Некако касно ќе играме,а мене тогаш ме фаќа дремка,така да...
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Ако изгубат плавите, јас ќе се самобанирам 1 ден и ќе се тргнам од администраторско место 7 дена.
Али ако изгубите, има на сите да ви ставам аватари од Боки 13 или Адријана Ацевска (по избор).

Ете мотивација плус да победите утре :D

Глеј изгубете сеа...

ПС: Кој ќе брани од наша? И дали знае да брани...
И плус аватар од Величе да ставиш :D.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489


Тимската фотографија на црвените :icon_lol: :D

Ајде црвени тепајте, недела дена ќе може да се спамира на раат, знаете што значи тоа? Цел форум навива за вас :icon_lol:
 
В

Вори

Гостин


Тимската фотографија на црвените :icon_lol: :D

Ајде црвени тепајте, недела дена ќе може да се спамира на раат, знаете што значи тоа? Цел форум навива за вас :icon_lol:
Ќе ве победиме за инает,многу ќе ми биде интересно кога Топче и Џеко ќе носат аватари од Бокица :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.387
А чеј, минатите 2-3 натпревари како завршија уствари?
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868


Тимската фотографија на црвените :icon_lol: :D

Ајде црвени тепајте, недела дена ќе може да се спамира на раат, знаете што значи тоа? Цел форум навива за вас :icon_lol:
Кајзер е тој во средина,Џеко оној последниот како највисок ми изгледа.Си ги погодила good job :D
 
В

Вори

Гостин
А чеј, минатите 2-3 натпревари како завршија уствари?
Првиот пат кога играв,не тепаа 9-4,а минатата недела не победија 4-3 и тоа на крај,фушарски :icon_lol:
И редно е да заврши таа нивна серија,зошто не можам да ги трпам.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Ќе ве победиме за инает,многу ќе ми биде интересно кога Топче и Џеко ќе носат аватари од Бокица :D
Се ќе направам само да не го стаам тој на аватар-во превод утре победуваме пак...мене па ќе ми биде прилично интересно кога Ејсид ќе си пише зашто е баниран на 1 ден:pos:

Инаку Џен,сликава е многу МОЌНА!:icon_mrgr::icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom