Фото хумор и интересни фотки!

Член од
22 април 2021
Мислења
131
Поени од реакции
456
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.259
Поени од реакции
10.307
Во Струмица и козите попуштиле нервно

Прегледај го приврзокот 300112

Козите на кровот, а пациентот во Влада...:anco:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom