Фото хумор и интересни фотки!

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
817
Поени од реакции
523
Колку вакви имам свртено во кола.... па па па. Па не сака од прва, па ај уште еднаш, па доза молење. Па после стави, извади, стави, извади но кога ќе упали невидено задоволство. Сега веќе нема такви работи, све иде преку усб.
 
Член од
25 март 2012
Мислења
7.444
Поени од реакции
3.282
Колку вакви имам свртено во кола.... па па па. Па не сака од прва, па ај уште еднаш, па доза молење. Па после стави, извади, стави, извади но кога ќе упали невидено задоволство. Сега веќе нема такви работи, све иде преку усб.
До усбето те разбрав сосема различно, мислев секој со свој вкус.
Автоматски споено мислење:

Колку вакви имам свртено во кола.... па па па. Па не сака од прва, па ај уште еднаш, па доза молење. Па после стави, извади, стави, извади но кога ќе упали невидено задоволство. Сега веќе нема такви работи, све иде преку усб.
До усбето те разбрав сосема различно, мислев секој со свој вкус.
 

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
817
Поени од реакции
523
До усбето те разбрав сосема различно, мислев секој со свој вкус.
Автоматски споено мислење:До усбето те разбрав сосема различно, мислев секој со свој вкус.
Тоа беше и целта
 

Kajgana Shop

На врв Bottom