Фото натпревар #240: Селфи

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.962
Поени од реакции
10.775
Оваа недела објектот е субјект. Не мора да е класично селфи, т. е. не мора да биде фотографија од вашето лице, всушност колку поголем диверзитет на темава толку поинтересна ќе биде.

Има опција и за анонимно пријавување, дури и препорачано е за да биде позабавно и да се избегнат фаворитизми. За да учествувате анонимно, праќајте ги фотографиите кај мене или кај @коцка ако ја прифати обврската.

Fortuna Favet Fortibus!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.149
Поени од реакции
11.857
Оваа недела објектот е субјект. Не мора да е класично селфи, т. е. не мора да биде фотографија од вашето лице, всушност колку поголем диверзитет на темава толку поинтересна ќе биде.

Има опција и за анонимно пријавување, дури и препорачано е за да биде позабавно и да се избегнат фаворитизми. За да учествувате анонимно, праќајте ги фотографиите кај мене или кај @коцка ако ја прифати обврската.

Fortuna Favet Fortibus!
Еми камо твоето селфи? :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.253
Поени од реакции
10.290
Дилан Дог, ги обожавав на времето :)
ајх...и ти си била стара..скоро коо мене. бљак....:pos:

многу многу ретко користам селфи, некогаш и имам ставено и лепенка на селфи камерата(онака.,..без причина).....но ако повеќето тука ставите свое селфи, било дел или цело лице, јас ќе став една од вкупното три што ги имам, ама цело фејс....
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
5.078
Поени од реакции
9.638

Kajgana Shop

На врв Bottom