Фото натпревар # 138, ТЕМА: Планина

Член од
12 декември 2007
Мислења
3.722
Поени од реакции
5.227
Кога веќе се качивме на високо за панорами, да останеме на високо и оваа рунда. Ме влечеше лето и плажа како тема, ама уште му е рано за тоа. Затоа нешто што бар кај нас го има во изобилие - планини. Јас ќе скршам мраз со една струмичка фотка, патот кон Св. Илија...па повелете и вие :D


Sv. Ilija, Strumica
by Спојлер on Кајгана форум
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.690
Поени од реакции
26.328
Што и да ставаме тука, ме прогонува мислата дека имам френдови на фејсбук кои редовно освојуваат разни врвови и имаат 100 пати боље фотки од сите нас иако не се „фотографи“! :))
 

Natan 3.0

Your sweetheart the drunk
Член од
17 февруари 2019
Мислења
81
Поени од реакции
198
Силна конкуренција, прекрасни визури. Уште кога некој од членовиве квалитетно би ја овековечил Мачу Пикчу во сиот свој сјај ќе можам да си умрам не-така-млада.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.754
Поени од реакции
5.434
Сува Гора, над Патишка река (ефекти боли очи гугл како што ја направил :cool:). Прекрасно како и да е.

Прегледај го приврзокот 210047
За да учествуваш во натпреварот фотката треба прво да ја ставиш во галерија па после да ја споделиш тука, ако не ништо не прајме :)
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.965
Поени од реакции
2.405
За да учествуваш во натпреварот фотката треба прво да ја ставиш во галерија па после да ја споделиш тука, ако не ништо не прајме :)
Не приметив, скоро бев па понесен од местото ја постнав. Прикачена и во галерија.
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
1.989
Поени од реакции
2.513
Еве дел од наша Шара
Сликано лично од ммене како дел од скаутинг група


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Прекрасна слика! Стави ја во галерија за да можам да гласам :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.754
Поени од реакции
5.434
Не приметив, скоро бев па понесен од местото ја постнав. Прикачена и во галерија.
Откако ќе ја ставиш во галерија кликни на сподели, ископирај последниот код и паст тука ;)
@sc16643 и ти треба вака да направиш
 
Член од
2 јуни 2019
Мислења
4
Поени од реакции
19
На врв Bottom