Фото натпревар # 138, ТЕМА: Планина

Член од
12 декември 2007
Мислења
4.724
Поени од реакции
9.759
Кога веќе се качивме на високо за панорами, да останеме на високо и оваа рунда. Ме влечеше лето и плажа како тема, ама уште му е рано за тоа. Затоа нешто што бар кај нас го има во изобилие - планини. Јас ќе скршам мраз со една струмичка фотка, патот кон Св. Илија...па повелете и вие :D


Sv. Ilija, Strumica
by Спојлер on Кајгана форум
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Што и да ставаме тука, ме прогонува мислата дека имам френдови на фејсбук кои редовно освојуваат разни врвови и имаат 100 пати боље фотки од сите нас иако не се „фотографи“! :))
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Силна конкуренција, прекрасни визури. Уште кога некој од членовиве квалитетно би ја овековечил Мачу Пикчу во сиот свој сјај ќе можам да си умрам не-така-млада.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Сува Гора, над Патишка река (ефекти боли очи гугл како што ја направил :cool:). Прекрасно како и да е.

Прегледај го приврзокот 210047
За да учествуваш во натпреварот фотката треба прво да ја ставиш во галерија па после да ја споделиш тука, ако не ништо не прајме :)
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
За да учествуваш во натпреварот фотката треба прво да ја ставиш во галерија па после да ја споделиш тука, ако не ништо не прајме :)
Не приметив, скоро бев па понесен од местото ја постнав. Прикачена и во галерија.
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Еве дел од наша Шара
Сликано лично од ммене како дел од скаутинг група


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Прекрасна слика! Стави ја во галерија за да можам да гласам :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Не приметив, скоро бев па понесен од местото ја постнав. Прикачена и во галерија.
Откако ќе ја ставиш во галерија кликни на сподели, ископирај последниот код и паст тука ;)
@sc16643 и ти треба вака да направиш
 
Член од
2 јуни 2019
Мислења
4
Поени од реакции
19

Kajgana Shop

На врв Bottom