Формула 1 - сезона 2020

Кој ќе биде шампион во Формула 1 за 2020 ?


  • Вкупно гласачи
    89
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.170
Поени од реакции
8.971
Расел какво мазно возење има секоја чест
Фетел :pos:

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.170
Поени од реакции
8.971
Сместа би го избркал Фетел

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.860
Поени од реакции
9.844
Некој што се разбира во овие работи имам едно прашање. Дали Ферари има право да го повлече Раиконен од Алфа ?
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.170
Поени од реакции
8.971
Рикиардо искина

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Член од
14 август 2010
Мислења
920
Поени од реакции
1.072
Изгледа и порано кога Фетел возеше со Кими нешто со колата на Кими се случуваше
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.170
Поени од реакции
8.971
Хулкенберг изненади, браво

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.170
Поени од реакции
8.971
Хахахахаххаха види го ова исфрустрираново како се израдува ко шампионска да освоил :pos:

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Член од
29 септември 2013
Мислења
605
Поени од реакции
1.054
Х У Л К
Автоматски споено мислење:

Х У Л К
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
14.074
Поени од реакции
18.660
Добра вожња на Хулкенберг, не е лошо да го задржат ако утре има добар перформанс.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
920
Поени од реакции
1.072
Хулк знае да го искористи капацитетот на розевиот мерцедес, добро се најде да му го видиме вистинскиот потенцијал на болидот.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.170
Поени од реакции
8.971
Редбул треба да го соберат Хулк, секако и Албон разочарува сезонава

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom