Филм и Тв Cinemaposting

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
32.791
Поени од реакции
48.619
од кај ми е ова познато доле десно
стварно не ми текнуе
од што беше тоа
не се заебавам, не ми текнуе од кај беше
Автоматски споено мислење:

ааааа, ок
lol
nvm
 
На врв Bottom