Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Член од
27 јануари 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Продавам фан страна 354к Followers. Страната е за фитнес.
Активно работи. Моментално најдобро со Google AdSense.
Цената е 1600 евра. Ако некој се заинтересира, ќе има и намалување.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.351
Поени од реакции
188
Продавам фан страна 354к Followers. Страната е за фитнес.
Активно работи. Моментално најдобро со Google AdSense.
Цената е 1600 евра. Ако некој се заинтересира, ќе има и намалување.
Ај види порака..
 
Член од
15 март 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
Понудете фб страна со над 10К македонски лајкови во пп
 
Член од
19 февруари 2018
Мислења
2
Поени од реакции
0
Продавам ФБ страна со 211К фанови, за здрав живот, храна, фитнес, убавина, природни лекови... УСА фанови во главно, над 150 000 фанови од англиско говорно подрачје (US u UK). Страната е од 2014 година. Може да оди и во пакет со веб за кој е врзана (на УСА хост), со иста тематика и старост. (Работи со адсенсе, контент ад и инстант фб артикли). Ги продавам поради тоа што во последните 8-9 месеци не сум во можност и немам време да им се посветам. Гратис добивате ФБ страна со иста тематика од 1,337 фанови, претежно американски, 2 фб групи со околу 200 членови и админско место во друга ФБ страна ( иста тематика со 70К фанови). Понудете цена.
 
Член од
28 јуни 2015
Мислења
690
Поени од реакции
264
Продавам ФБ страна со 211К фанови, за здрав живот, храна, фитнес, убавина, природни лекови... УСА фанови во главно, над 150 000 фанови од англиско говорно подрачје (US u UK). Страната е од 2014 година. Може да оди и во пакет со веб за кој е врзана (на УСА хост), со иста тематика и старост. (Работи со адсенсе, контент ад и инстант фб артикли). Ги продавам поради тоа што во последните 8-9 месеци не сум во можност и немам време да им се посветам. Гратис добивате ФБ страна со иста тематика од 1,337 фанови, претежно американски, 2 фб групи со околу 200 членови и админско место во друга ФБ страна ( иста тематика со 70К фанови). Понудете цена.
Веб страната - колку постови има, и горе-долу кој и е ранкингот кај Алекса?
 
Член од
19 февруари 2018
Мислења
2
Поени од реакции
0
Веб страната - колку постови има, и горе-долу кој и е ранкингот кај Алекса?
Веб страната има 561 пост. Како што кажав немам многу време последниве 8-9 месеци да и се посветам. Инаку ако си упатен, тогаш знаеш дека со редовно ставање на нови содржини и нивно промовириње на соц.мрежи (фб, пин, твит., г+...), Алекса одма рипнува. Плус има и добра стратегија за брзо кревање на алекса рејтинг, преку активности во одредени фб групи.
 
Член од
28 јуни 2015
Мислења
690
Поени од реакции
264
Веб страната има 561 пост. Како што кажав немам многу време последниве 8-9 месеци да и се посветам. Инаку ако си упатен, тогаш знаеш дека со редовно ставање на нови содржини и нивно промовириње на соц.мрежи (фб, пин, твит., г+...), Алекса одма рипнува. Плус има и добра стратегија за брзо кревање на алекса рејтинг, преку активности во одредени фб групи.
Ти пишав приватна порака.
Очекувам повратно инфо.
 
Член од
30 јануари 2018
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво на сите,

Продавам Фејзбук пејџ со 47,000 фанови. Американски фанови и пејџот е за политика. Ако има заинтересани, нека ме исконтактираат на consamericans2@gmail.com
 
Член од
3 јануари 2015
Мислења
244
Поени од реакции
509
Спортска страна со македонски фанови, 14.6к фанови.
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
890
Поени од реакции
398
Продавам 2 адсенсе акаунти. повеќе ПП
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
100
Поени од реакции
435
Продавам фб страна со 30к амерички лајкови.
 
Член од
28 април 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Kupuvam aktivni instant articles reklami.

Kontakt 077500352 Johan
 
M

martin64

Гостин
Ima nekoj da mi prodade strana. Sakam da postavuvam utakmici i da pravam VIP grupa za da im naplakam za utakmici
 
На врв Bottom