Фејсбук акаунти/страници (продавам)

Дискусија во форумот 'Социјални мрежи' започната од GHorGH, 12 мај 2015.

 1. Shteff Mathers

  Shteff Mathers

  Член од:
  10 декември 2010
  Мислења:
  2.723
  Допаѓања:
  1.922
  Продавам фејсбук страна со 8к македонски лајкови.Заинтересирани нека пишат.
   
 2. marchesk

  marchesk

  Член од:
  20 октомври 2013
  Мислења:
  1.064
  Допаѓања:
  491
  Процентуално колку се машки и колку се над 21 година? И секако колку бараш?
   
 3. Shteff Mathers

  Shteff Mathers

  Член од:
  10 декември 2010
  Мислења:
  2.723
  Допаѓања:
  1.922
  56% се помеѓу 18-24 години, 38% се од 25 до 34 години, 3% од 35 до 44, останатаите се ситни бројки, конкретно над 21 не знам како да ги издвојам.А однос меѓу женски и машки е 76% женски и 23% машки.
   
  На marchesk му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Кикацо.

  Кикацо.

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  25
  Продавам фејсбук страна со 6к американски лајкови.ПП
   
 5. 'DIABLO'

  'DIABLO'

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  17
  Продавам страница со 8.500 Лајкови
  -Македонски се лајковите.
   
 6. DonExo

  DonExo Apex

  Член од:
  1 ноември 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  162
  Продавам 3 ФБ профили стари по 1 ипол година.
  Телефонски верифицирани, никогаш блокирани/банирани.
  Цена: 20Е, или сите 3 профили за 50-че.

  Продавам 1 ФБ профил, стар 8 години, 5к пријатели, 3к следбеници и уште неколку стотина „што чекаат на листа“ :)
  Телефонски верифициран, никогаш блокиран/баниран.
  Користен од реална личност низ годините, сега преиначен во друга намена.
  Цена: По договор
   
 7. Кикацо.

  Кикацо.

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  25
  Продавам фан страна со 15к амерички лајкови.
   
 8. Кикацо.

  Кикацо.

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  25
  Сега 20к лајкови
   
 9. 'DIABLO'

  'DIABLO'

  Член од:
  5 август 2016
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  17
  Да си прашам јас ..
  Заинтересиран е некој да купи FB страница со 8.600 лајкови?
   

Сподели преку: