Фатален идеален кајганџија

Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
...знам срцко, тебе ниедно мислење не ти значи, а најмалку подршка, а зошто би и моето, ете пак не кажа женски ник кој те фасинира и е фатален за тебе на Кајгана форумов, тоа само потврдуваш дека сум во право ;)
Не биди досадна, гледаш дека никој од она не те удира.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Страшното шо невестиве се главни дијагностичари у форумон здравје.

Коа ќе дојде старост задњи пари у Вегас ќе си ги потрошам, место вакви да ме лечат.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.618
Поени од реакции
34.807
Страшното шо невестиве се главни дијагностичари у форумон здравје.
Коа ќе дојде старост задњи пари у Вегас ќе си ги потрошам, место вакви да ме лечат.
... браво за тебе, што си толку сигурен дека ќе доживееш старост! а тоа парите што ги печалиш на чуден начин сега (оти само така „се печалат“ за во Вегас одење) џабе ти се на старост, ај сега да ги трошиме еве ти се нудам ( не си сигурно како @Beric Dondarrion исфорсиран геј ) да се забавуваме! :roker:
бај де веј, темава е за фатален кајганџија, не е тема за здравје, а штом не спомнуваш нас„невестите“ тоа значи дека сме фатални? ммммм се надевам дека и јас спаѓам тука ! :jeeee:
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
... браво за тебе, што си толку сигурен дека ќе доживееш старост! а тоа парите што ги печалиш на чуден начин сега (оти само така „се печалат“ за во Вегас одење) џабе ти се на старост, ај сега да ги трошиме еве ти се нудам ( не си сигурно како @Beric Dondarrion исфорсиран геј ) да се забавуваме! :roker:
бај де веј, темава е за фатален кајганџија, не е тема за здравје, а штом не спомнуваш нас„невестите“ тоа значи дека сме фатални? ммммм се надевам дека и јас спаѓам тука ! :jeeee:
Фатална е темава, по мозочни ќелии.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.291
Поени од реакции
78.940
... би се сложила со тебе, односно би те подржала во твоја констатација доколку ќе дадеше пример на обратен феномен, на пример, кој е спротивно од @katinakatalina и тебе посебно те фасцинира во секој смисол, убавина, интелегенција испреплетено низ постови и коментари во Кајгана форум конкретно !...
Ја сум спротивно од @katinakatalina во секој смисол, убавина, интелегенција испреплетено низ постови и коментари во Кајгана форум конкретно.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.618
Поени од реакции
34.807
Ја сум спротивно од @katinakatalina во секој смисол, убавина, интелегенција испреплетено низ постови и коментари во Кајгана форум конкретно.
.... можеби, ама не се важи самиот за себе да се каже, треба тоа некој/а друг/а да пише на темава за тебе @Beric Dondarrion _ че ! :)
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.656
Поени од реакции
34.946
Страшното шо невестиве се главни дијагностичари у форумон здравје.

Коа ќе дојде старост задњи пари у Вегас ќе си ги потрошам, место вакви да ме лечат.
Мене по се ми изгледа дека е „невеста“ со повеќе акаунти ;)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.112
Темава ме потсети на спотов, со таа разлика што ова не е ни блиску до оној ремет што девојчево го доби тука на форумот.
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
За вас двете сум убер-геј.
Очигледно е дека ти умрела циганката за фалење па мораш сам себе, се разбира кога нема друг..па и не си за фалење а за кудење...ехеееееееј...и не биди љубоморен толку, да пронајдов некакви квалитети кај тебе, сигурно ќе те избрав и тебе во мојата формула за нај идеален фатален кајганџија..АМА немаш ништо, ни трунка убавина немаш...Ајде, кога ќе отворам нова тема за нај отровен и исфрустриран кајганџија, ете ти ветувам дека тебе прв на листа ќе те ставам.

Чудна работа на овој форумов, од над тристотини машки членови да не можеш да најдеш десетина саглам:rolleyes:
Имам уште неколкумина што ми се фанови и така ми делуваат на прави мажишта што би ги додала како зачин @Almeida лошо момче( но жените сакаат такви типци)..и др.[DOUBLEPOST=1501960934][/DOUBLEPOST]
Мене по се ми изгледа дека е „невеста“ со повеќе акаунти ;)
Не оставај сомнежот да ти стои на душа..најди друг мој акаунт или на @bijons ти ветувам дека те носиме на пијачка:P
 
Последно уредено:

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Очигледно е дека ти умрела циганката за фалење па мораш сам себе, се разбира кога нема друг..па и не си за фалење а за кудење...ехеееееееј...и не биди љубоморен толку, да пронајдов некакви квалитети кај тебе, сигурно ќе те избрав и тебе во мојата формула за нај идеален фатален кајганџија..АМА немаш ништо, ни трунка убавина немаш...Ајде, кога ќе отворам нова тема за нај отровен и исфрустриран кајганџија, ете ти ветувам дека тебе прв на листа ќе те ставам.

Чудна работа на овој форумов, од над тристотини машки членови да не можеш да најдеш десетина саглам:rolleyes:
Имам уште неколкумина што ми се фанови и така ми делуваат на прави мажишта што би ги додала како зачин @Almeida лошо момче( но жените сакаат такви типци)..и др.
Ќерка можеш да ми бидеш...само по години (друго тешко).
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Темава ме потсети на спотов, со таа разлика што ова не е ни блиску до оној ремет што девојчево го доби тука на форумот.
ремет не ремет, форумов функционира...ти му еба мајката на Црно Бело форумот, па сега ти е криво што тука си се забавувам:P[DOUBLEPOST=1501961168][/DOUBLEPOST]
Ќерка можеш да ми бидеш...само по години (друго тешко).
Оти бе ќерка да ти бидам!??? На какво друго мислиш, ајлелеле, кај ти ојде умот бе Алмеда..лелеле....чавката ти го испила мозокот а јас него ќе го бирам за мажишче...аууууууу:facepalm:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.656
Поени од реакции
34.946
Очигледно е дека ти умрела циганката за фалење па мораш сам себе, се разбира кога нема друг..па и не си за фалење а за кудење...ехеееееееј...и не биди љубоморен толку, да пронајдов некакви квалитети кај тебе, сигурно ќе те избрав и тебе во мојата формула за нај идеален фатален кајганџија..АМА немаш ништо, ни трунка убавина немаш...Ајде, кога ќе отворам нова тема за нај отровен и исфрустриран кајганџија, ете ти ветувам дека тебе прв на листа ќе те ставам.

Чудна работа на овој форумов, од над тристотини машки членови да не можеш да најдеш десетина саглам:rolleyes:
Имам уште неколкумина што ми се фанови и така ми делуваат на прави мажишта што би ги додала како зачин @Almeida лошо момче( но жените сакаат такви типци)..и др.[DOUBLEPOST=1501960934][/DOUBLEPOST]
Не оставај сомнежот да ти стои на душа..најди друг мој акаунт или на @bijons ти ветувам дека те носиме на пијачка:P
Сполајти, поопасно е ако не е ист човек и ако ве има две такви терсене, а на пијачка јас бирам со кого одам, на невидено може само ако имаш вилает со вредност од над 1мил еври ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom