Фатален идеален кајганџија

Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Една тема калакурница малку ви беше....коа ќе ве пратат на колективен одмор деновиве, ќе се чудите.
,Само мрчиш бе душо, аман што те мачи во животот толку:confused:

НЕМА КАДЕ ЈА НЕМА. :aplauz::bravobe:

@bijons душо, може сите модер.и супермодератори, админи и остала форумска раја, вода да ти носи(y)
Мултиталентирана, провокативна, убава, сексипилна, луда, дива...перфекционист....интелигентна, хумана...итд..итд...
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
,Само мрчиш бе душо, аман што те мачи во животот толку:confused:

НЕМА КАДЕ ЈА НЕМА. :aplauz::bravobe:

@bijons душо, може сите модер.и супермодератори, админи и остала форумска раја, вода да ти носи(y)
Мултиталентирана, провокативна, убава, сексипилна, луда, дива...перфекционист....интелигентна, хумана...итд..итд...
Ме мачело на 20ти април 2020-та. Ќе те излажам сеа...не се сеќавам.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Знам дека во ова време на невреме никој нејќе да биде позитивен, но аман луѓе, заборавивте ли на смеење,на забава, на хумор..баталете политика, се отрувме, дајте да бидеме позитивни(не на корона)..:icon_lol:

@ПрофаундлиСтупид душо, те прогласувам за најидеален фатален кајганџија во ова тешко време:kruna:
Честитам!!!:backa:
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Знам дека во ова време на невреме никој нејќе да биде позитивен, но аман луѓе, заборавивте ли на смеење,на забава, на хумор..баталете политика, се отрувме, дајте да бидеме позитивни(не на корона)..:icon_lol:

@ПрофаундлиСтупид душо, те прогласувам за најидеален фатален кајганџија во ова тешко време:kruna:
Честитам!!!:backa:
Ti blagodaram za titulata no moram da ja odbijam, najidealeni i fatalen e bez konkurencija @Хептаграм XI ... on gi vladee i suptilnite energii na univerzumot....

Hepta cestitam!

:coffee:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Ti blagodaram za titulata no moram da ja odbijam, najidealeni i fatalen e bez konkurencija @Хептаграм XI ... on gi vladee i suptilnite energii na univerzumot....

Hepta cestitam!

:coffee:
Остави го Хепта, тој е моја форумска љубов.....но, има малку појќе тежок нарав, знаеш она, испод мира триста вира...мирен, мирен, ама ко ќе заррржи, држ му се после;)

Дај некој друг предлог:rolleyes:

пс
Алмеида ако не прочита пак ке дојде и лом ке не стори...за него е ова калакурница, а не гледа дека целиот свет е шлакатурница:coffee:
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Остави го Хепта, тој е моја форумска љубов.....но, има малку појќе тежок нарав, знаеш она, испод мира триста вира...мирен, мирен, ама ко ќе заррржи, држ му се после;)

Дај некој друг предлог:rolleyes:

пс
Алмеида ако не прочита пак ке дојде и лом ке не стори...за него е ова калакурница, а не гледа дека целиот свет е шлакатурница:coffee:
Eve @Bafra ... gledam ne pobedil proshliot pat a Almeida e seriozen covek koj sepak gleda kakvi posledici na mojata psiha ostavil stoicizmot....

:coffee:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Eve @Bafra ... gledam ne pobedil proshliot pat a Almeida e seriozen covek koj sepak gleda kakvi posledici na mojata psiha ostavil stoicizmot....

:coffee:
@Bafra нејќе маска да носи на фаца...ај @shutrak може да конкурира...си седи мирно во играчница, ич курац не му чуе за ништо.....боли го патка за се..алал нека му е(y)
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931

Kajgana Shop

На врв Bottom